Skocz do zawartości

Jakiego suba wybrać?


Xman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niedawno zakupiłem sobie nowy wzmacniacz, Blaupunkt GTA2. Teraz, chciałem się was poradzić, jakiego suba pod niego można było by podłączyć, myślę także o tubie.

Znalazłem kilka interesujących mnie klocków. Oto one:

Tuba basowa Blaupunkt GT 1200

MAC AUDIO ` MPX BOX 112

Blaupunkt Skrzynia Basowa GTB 1200 SC 850W

 

Takie oto moje propozycje. Co o nich sadzicie, Czy ktoś już miał, któregoś suba z powyższych i może powiedzieć, że jest/był zadowolony z jego gry?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup to co ci się bardziej podoba z wyglądu ... Wszystko to ta sama niska klasa więc wybór obojętny. Może tylko wybierz coś w skrzyni a nie w tekturowym walcu.

 

A swoją drogą nie szkoda ci wydać kasy na taki "szajs" ?

 

Za 250 zł masz na all ... nowy RE Audio RE-10S4 25cm w skrzyni i w tym wysyłka.

 

Jest pełno sensownych używek w tej cenie lub nawet nowy RE ww.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, już kiedyś używany, i nigdy więcej nie chce mieć do czynienia z używanymi subami.

Jak kupuje nowe, to wiem, że będzie działało.

 

 

Ale wracając do tematu, jeszcze chciałbym się zapytać a raczej podpytać o tę skrzynię z ostatniego linka balupunkta. Czy ktoś ją posiadał z was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to juz piszac posta, ale nie zaproponowalem suba z allegro a z pewnych rąk... No i czekalem odp kolegi...

 

Wiesz przyjacielu, już kiedyś się naciąłem na używkę. Od tamtej pory nigdy nic używanego.

Ale dzięki że zaproponowałeś. Nie skorzystam ale liczą się intencje :) .

 

To jak, powie ktoś, coś więcej o Blaupunkt GTB 1200 SC 850W ?? Posiadał ktoś taką skrzyneczkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu posiadało, albo probowalo sie przekonac co to jest warte... Tylko kto sie odważy pryznac? :D

Kłosioł juz Ci napisał co jest warty... Jesli szukasz potwierdzenia to ja także sie pod tym podpisuje.

 

Kiedys nawet na siłe próbowałem go odratowac skrzynia BR 40l pod roznymi strojeniami, efekt zawsze ten sam. Duzo buczenia zero grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przyjacielu, już kiedyś się naciąłem na używkę. Od tamtej pory nigdy nic używanego.

Ale dzięki że zaproponowałeś. Nie skorzystam ale liczą się intencje :) .

 

To jak, powie ktoś, coś więcej o Blaupunkt GTB 1200 SC 850W ?? Posiadał ktoś taką skrzyneczkę?

 

ja miałem i powiem że to szajs jakich mało pograł moze 2 tygodnie i się wysrał ,nie kupuj blaupunkta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem i powiem że to szajs jakich mało pograł moze 2 tygodnie i się wysrał ,nie kupuj blaupunkta

Dzięki za info. A moze polecicie coś fajnego do 300 zł? Czy taki dobry sub do 300 zł nie istnieje :P Aha zależy mi bardzo na tym, aby głośnik był osłonięty, ponieważ bardzo często w bagażniku wożę różnego rodzaju przedmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nowy więc poleciłem ci RE Audio RE-10S4 25cm w skrzyni za 250 zł i w tym wysyłka. Masz na all... z gwarancją! 100 x lepszy od tych wymienionych przez ciebie.

 

Pytasz się non stop o ten syf Blaupunkta bo na siłę chcesz to kupić. Chyba po to, żeby ci wpasowało firmą do wzmaka.

 

W sumie swoją drogą ten Balupunkt może być dla ciebie dobry ... kiedyś komuś pomagałem " zainstalować " taki walec z Blau ... w cinkolu i właścicielowi opadła szczena jak to " zagrało " ( czytaj grało zajeb.... wg niego ) a mi aż się słabo zrobiło od tego pukania, hehe.

 

Maskownice chyba umiesz przykręcić do skrzyni ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przyjacielu, już kiedyś się naciąłem na używkę. Od tamtej pory nigdy nic używanego.

Ale dzięki że zaproponowałeś. Nie skorzystam ale liczą się intencje :) .

 

To jak, powie ktoś, coś więcej o Blaupunkt GTB 1200 SC 850W ?? Posiadał ktoś taką skrzyneczkę?

 

 

wstyd sie przyznac ale ja mialem takie "badziewie" wymienilem na re audio 12s4 róznica kolosalna na korzysc re

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz nowy więc poleciłem ci RE Audio RE-10S4 25cm w skrzyni za 250 zł i w tym wysyłka. Masz na all... z gwarancją! 100 x lepszy od tych wymienionych przez ciebie.

 

Pytasz się non stop o ten syf Blaupunkta bo na siłę chcesz to kupić. Chyba po to, żeby ci wpasowało firmą do wzmaka.

 

W sumie swoją drogą ten Balupunkt może być dla ciebie dobry ... kiedyś komuś pomagałem " zainstalować " taki walec z Blau ... w cinkolu i właścicielowi opadła szczena jak to " zagrało " ( czytaj grało zajeb.... wg niego ) a mi aż się słabo zrobiło od tego pukania, hehe.

 

Maskownice chyba umiesz przykręcić do skrzyni ... ?

 

Już odpowiadam na pytania :)

Czy mówisz, o tej skrzyni? : Skrzynia Re Audio

 

Pytałem się o tego Blaupunkta, ponieważ uważałem tę firmę za solidną, a nie po to, aby pasowało firmą, chociaż po części też :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecci podpowiem ten wzmak to szajs a mocy ani kontroli ani odrobiny jakosci a ten sub o ktorym mowa hmmm... to jest wstyd ze firma o jakis ta tradycjah sie pod tym podpisala

 

A co do

Od tamtej pory nigdy nic używanego.

 

Samochod tez zawsze kupujesz nowy ? A moze uzywki i nigdy po zakupie nie musiales w niego nic grosza wlorzyc ?

Zawsze kupujac uzywke ryzykujesz ale czasami warto poniesc ryzyko bo ja przynajmniej wole uzywana alfe romeo n pelnym wypasie w ktora co jakis czas cos kasy zainwestuje niz nowa tate czy inne indyjskiego go...

 

 

I tak samo podchodze do CA szczegolnie ze uzywaka za 200zl sie zepsuje to kupie druga to nie jest taka kwota zeby panikowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod tez zawsze kupujesz nowy ? A moze uzywki i nigdy po zakupie nie musiales w niego nic grosza wlorzyc ?

Zawsze kupujac uzywke ryzykujesz ale czasami warto poniesc ryzyko bo ja przynajmniej wole uzywana alfe romeo n pelnym wypasie w ktora co jakis czas cos kasy zainwestuje niz nowa tate czy inne indyjskiego go...

 

 

I tak samo podchodze do CA szczegolnie ze uzywaka za 200zl sie zepsuje to kupie druga to nie jest taka kwota zeby panikowac

 

Powiem tak, moze to zabrzmi głupio, ale wolę miec pewność, że to co kupię będzie działało. Samochód a sub, który nie działa to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu sie zgodze bo jak suba za 300zl nie dziala to go reklamuje lub tace ta kase i trudno ale jak kupie auto za 15k i padnie mi turbo za 2000zl lub zatre sie silnik to juz tak latwo tego nie przelkne wiec idac tym tokiem rozumowania to samochod powinien byc nowy na gwarancji a sub nie koniecznie... ale to oczywiscie twoj wybor. Tak czy inaczej kup lepiej za 200-300zl suba zrob mu skrzynie i bedzie lepsze granie niz to co wymieniles na poczatku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już odpowiadam na pytania :)

Czy mówisz, o tej skrzyni? : Skrzynia Re Audio

 

Pytałem się o tego Blaupunkta, ponieważ uważałem tę firmę za solidną, a nie po to, aby pasowało firmą, chociaż po części też :)

 

Pozdrawiam

 

No to raczej solidna nie jest ... tzn ten sprzęt do takiego nie należy !

 

Tak, to ta skrzynia z RE ... Bierz to za 250 zł i masz spoko sub. Tzn i tak wzmak masz do kitu ale z czasem wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechu dobrze ze to tylko twoje zdanie :)) warto kupic za 150 zl nawet :) jezeli chcesz tanio i dobrze to kup stx-a

 

kup od razu od producenta ze strony www.stx.pl - głosniki samochodowe- sam mialem stx gdn 30 500 2x4 aa, sprzedalem go ostatnio i gosc jest bardzo zadowolony :)) ale co ja moge stx pewnie nie znasz takiej firmy, wiec co to moze byc kiedy mozna miec naprzyklad ALPAJNA , nie ? :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, nie znam się na tym wszystkim, dlatego proszę was tutaj o pomoc.

Nie wracajmy już do tematu tych Blaupunktów. Zostańmy przy Re-audio. Chciałem po prostu uzyskać waszą pomoc, żeby nie kupić na własną rękę żadnego bubla, który nie będzie zdawał egzaminu.

 

Umawiam się z kobitką, która sprzedaje tę skrzynię. Dowiaduje się, czy jest możliwy odsłuch, jak to mniej więcej gra itp.

Przynajmniej nie kupię w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie witajcie, dziś zakupiłem tego suba :)

Koledzy, naprawdę bardzo bardzo bardzo wam dziękuje :) to jest sub, którego szukałem. Myślałem, ze jest większy. Ale jak go zobaczyłem. Od razu go kupiłem :P

Jest taki jakiego szukałem :)

Jeszcze raz bardzo bardzo wam dziękuje :)

 

Mam tylko jeden problem, chciałbym napisać tutaj, żeby nie zakładać nowego tematu, gdyż rzecz może być błacha. Otóż, sub się pięknie sprawuje, tylko, jakby odbierał z radia wszystkie zakłócenia. Mówiąc wszystkie, mam tu na myśli, Słychać w nim, jak radio ładuje płytę, lub zmieniam ścieżkę na płycie. Czy to moze być masa?? A objawia się to w następujący sposób. Otóż, gdy np, przełączam piosenkę, na następną lub cofam, w głośniku słychać jak radio zmienia tę piosenkę (przeskakuje).

Czy to wina masy?? Czy może czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...