Skocz do zawartości

Mocny bagażnik od podstaw


bassdriver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no tak teraz mam crunch GP15 D2 i robi robotę pozatym auto to seicento więc dużo mu nie trzeba żeby grało naprawde fajnie ale dla mnie to za mało i mam w nim zamiar umieścić 2x15 tylko kwestia czego z chęcią dołożym bym drugą sztukę GP ale juz ich nie ma ich już w produkcji .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No teraz to ja jestem blady seicento i dwa 15"suby???

Pierwsza zasada skąd takie zasilanie zeby ruszyć dwwie 15"

Dwa buda wiesz ile litrów trzeba na dwa takie suby zeby to grało tak jak powinno??

Trzy jak w seicento 1 15" Ci mało to albo jesteś już głuchy albo niewiem co ja niemam dalszych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada skąd takie zasilanie zeby ruszyć dwwie 15"

altek będzie 150 A a jak się uda to 2x150A

Dwa buda wiesz ile litrów trzeba na dwa takie suby zeby to grało tak jak powinno??

nie wiem ale ja nie mam tylnych siedzeń więc miejsca trochę jest

Trzy jak w seicento 1 15" Ci mało to albo jesteś już głuchy albo niewiem

możliwe że już jestem głuchy dlatego potrzebuję gł0ośniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obstawiacie 2x 12 od RE. Lepiej brac 2 czy 4 ohmy? Przy 4 lepsza kontrola ale moc juz spada... Teraz kwestia wzmaka. Dobrze jakby byl z malym zapasem?

 

 

Ja widze taki piec do nich i konkret zasilanie,kable i ogień taki ze masakra ORION HCCA D5000

Pózniej bedziesz sie zmagał z czeszczącymi plastikamitongue.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Oriona i nic wiecej nie bedzie Ci trzeba chyba ktoś z forum miał takiego na sprzedasz!

Słuchałem takiej konfiguracji i powiedzałem sobie jesli kiedys bedzie siano to nic wiecej mi nie bedzie trzeba.

Ja też tak samo jak Ty nastawiam sie na zadyme obecnie dwa BM i dwa monobloki w e36sedan i głowe urywa a dwa RE i Orion to jest inna bajkasmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firme to znam ale bardziej z akcesori. No i z tego co słyszałem to suby też mają dobre.O piecach sie nie wypowiem bo nie słyszałem.

Chodz i tak obstawiam za Orionem jak jest kasa,napewno przyszłościowy piec i ma już jakąś swoja Historiietongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...