Skocz do zawartości

Monoblocki VIBE


Palus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! MK2

Na początek powiem, że jestem szczęśliwym posiadaczem subika RE SE-12D2 spiętego w 1 Ohm pędzonego przez kiepskiego GZTA 1.800.

Mocy jednak trochę mało więc prawdopodobnie będzie drugi taki przetwornik, ale najpierw chciałbym zakupić jakiś wzmacniacz który w 4 Ohm poradzi sobie z jednym SE-12, a później po podłączeniu drugiego pociągnie wszystko w 2 Ohm.

I teraz pytanie do was bo przeglądając allegro znalazłem taki mono VIBE który ma niby mocy w sam raz. Czy można wierzyć w podawaną moc ?, nie mogę znaleźć przy jakim to napięciu. W ogóle na stronie producenta O TU podają, że ma 1350w 2 Ohm, a 1500w w 1 Ohm, czyli na odwrót niż wszędzie :)

 

Myślałem, też np. STEGU k2.02, ale wolałbym chyba coś troszkę mocniejszego. Możecie też coś zaproponować w cenie około 1000zł

 

Pozdrawiam

 

PS. Altek 140A już się montuję, więc prądu chyba starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam, może ktoś miał jakąś styczność z tymi mono VIBE i się wypowie na ich temat. 1350w przy 2 Ohm już by mnie urządzało ;D

 

Miałem VIbe Black Box 5, czyli m.inn te z alledrogo. Wzmacniacz jak dla mnie był rewelacyjny, mocy mu niebrakowalo. Pedzilem nim glosniczek dwucewkowy spiety w 2ohm który miał 1500rms/ 5000W.Niepamietam kto ale jest tu takze na strefie osoba która ma owy piecyk i pędzi nim Helona 15".Może się wypowie coś na temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...