Skocz do zawartości

Titan 400 POWER AMPLIFIER 400 Watt


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Google nie masz ? Nie możesz podłączyć ?

 

p.s Zadajesz glupie i w dotatku glupio pytanie to masz glupie odpowiedzi.... Czy moze zagrac ladnie... a dla kogo ? Dla kogos gluchego czy kogos kto ma jako taki sluch? Wedlug jakich kryteriow i wymagan indywidualnych mam odpowiedzec czy gra "ładnie" ?

 

Jak jesteś rozgarnięty to wpisales w google wiec juz wiesz ze zaden high end to nie jest , raczej szajs chociaz widzialem bardziej plastikowe grajki , danych tez nie znajdziesz a opinie.... raczej tez nie beda miarodajne bo o chinczyku mozeszuslyszec ze jest spoko ( od osoby ktora nie slyszala nic dobrego ) ALBO TO JEST SZAJS OD AUDIOFILA LUB KOGOS NA KIM NIE ROBI WRAZENIA NAZWA LUB CENA TEGO PRODUKTU.... wiec jedyna miarodajna i co kolwiek dajaca ci opinie moze wydac tylko jedna osoba... Zgadnij kto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem. W googlach nic nie wygooglowalem poza kilkoma "przeterminowanymi" aukcjami. Chcialbym uzyskać wiedzę na temat czy jest to wzmacniacz typu peying albo jakis gorszy chinski badziew majacy 400 wat tylko na dekielku napisane, czy moze jest to sprzet bardziej godny, ktory po zamontowaniu z dobrymi glosnikami ma szanse naprawde dobrze zagrać. Podobno nie ma głupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz , jezeli nie ma wzmianki w google o tej firmie to wieksze prawdopodobienstwo jest ze jest to chinczyk ktorego producent nawet nie ma swojej strony czy ze to bialy kruk ktorym sie nikt w internecie nie wypowiedzial ? W sumie nie wazne fakt jest taki ze co z tego ze jest to chinczyk , moze tobie sie spodoba jak gra.... Podłącz !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dan masz racje, ale producenta tego produktu znajdziesz i jego strone.Problem masz pewnie z danym modelem tego producenta, a tytana nie znajdziesz strony producenta tym bardziej danych modelu...

Ja wiem ze sa produkty producentow polki premium o ktorych cos znalesc jest prawie nie mozliwe , sam mialem takie dwa wzmaki ktore gdzies tam przypadkiem na chyba 33stronie w google na ruskim forum znalazlem cztery linijki przypuszczen na temat wzmaka a wzmak znanego producenta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Wam za odpowiedzi - obecnie mam Genessis dual mono na morelach dotech ovation a wzmaka dostalem od krewnego to go wyjal z samochodu sprowadzonego. Samochod ogolnie po lekkim tuningu i po gratach wydawalo by sie ze ktos nie szczedzil grosza na samochod stad tez podejrzenie moje ze ten wzmak moglby okazac sie czyms godnym uwagi- okazuje sie ze nie wiec zapominam o nim i bardziej odsprzedam za grosze niz bede wrzucal do samochodu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...