Skocz do zawartości

Subwoofery i ich sprzedawcy


marlowe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt do konca nie wie jak bylo ale jesli klijent wybiera najtansze klocki ma byc potraktowany gorzej?tzn jakosc usługi ma byc gorsza czytaj na odpierdol

nie bronie autora tematu ale odnosze sie do tego co napisał a czy prawde....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt do konca nie wie jak bylo ale czy jesli klijent wybiera najtansze klocki ma byc potraktowany gorzej?

gorzej napewno nie

klient to klient

ale jak on zachowywal sie tak jak napisal w 1 poscie to nie dziwie sie, ze tak postepowali

 

jak by odwiedzil 2N to by mu doradzili inna firma

jak by pojechal do audiomanii to by mu polecili znow co innego

przeciez to normalne

nie wiem czego sie spodziewal po wizycie u nich

ze pochwale jego cantony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JD a tak swoją droga to niby jakie konsekwencje prawne miałby autor tematu ponieść ? Słowo przeciwko słowu..a chyba osoba może być niezadowolona z tego w jaki sposób została potraktowana - abstrachując od tematu.

I nie ma co straszyć Użytkowników - bo tak jak mamy czarną listę to może komuś się przyda czarna lista punktów, do których nie warto jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma co straszyć Użytkowników - bo tak jak mamy czarną listę to może komuś się przyda czarna lista punktów, do których nie warto jechać.

taka lista moze i powinna byc ale wg mnie bemocar nie powinien tam trafic napewno

 

jest wiele wiecej "nedznych" zakladow, ktore tam powinny sie znalezc

przykladu nie podam, ale jak zobaczylem jak wygluszyli bagaznik i drzwi to padlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fora są kopalnią wiedzy.dzieki nim wiemy co wybrac..kogo ominąc itp.

nawet gdy posty sa anonimowe daja do myslenia.

ja wiem ze gdybym teraz mial robic instalacje w owych warsztatach zastanowiłbym sie 2 razy lub patrzał im na ręce.

nie skresliłbym ich ale uważniej bym sie przypatrywal ich pracy(gdyby mi cos robili,choc zawsze wszystko sam robie)

w sumie tez jeden user nie moze zadecydowac o opini zakladu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mow, ze nie lubisz porobic sam przy swoim sprzecie

Oczywiście że lubię, mam nadzieję że autor tematu też zacznie stawiać kroki w tym kierunku skoro zainteresował się CA, przy okazji już wie że nie koniecznie pomoc "profesjonalistów" jest najlepszym wyborem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kłosiol z błękitnej :) To Wy jesteście tymi sprzedawcami :)

 

Klient to klient ale sam czasem handluje używanym sprzętem CA i widzę podejście chętnych na zakup sprzętu ...

pseudo cwaniaki, którzy wszystko wiedzą...

 

Chcą tanio kupić markowy sprzęt - wystawiony używany wzmak za 500 zł chcą wyrwać za 250 zł bo na allegro jest nowy i "mocniejszy" Peiying za 250 zł. Nie przetłumaczysz co i jak więc szkoda nawet gadać...

 

Wydaje mi się, że właśnie ty tak chciałeś kupić sprzęt w warsztatach CA ... bo nikt nie liczy na cuda kupując głośniki za tyle kasy ... nie przeskoczysz pewnych rzeczy !

 

Chociaż są takie sklepy, że do czasu jeśli nie pokażesz kasiory to jesteś olewany... pierwsze pytanie - chcesz kupić czy tylko pytasz...:D ale to jest życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcą tanio kupić markowy sprzęt - wystawiony używany wzmak za 500 zł chcą wyrwać za 250 zł bo na allegro jest nowy i "mocniejszy" Peiying za 250 zł. Nie przetłumaczysz co i jak więc szkoda nawet gadać...

 

Wydaje mi się, że właśnie ty tak chciałeś kupić sprzęt w warsztatach CA ... bo nikt nie liczy na cuda kupując głośniki za tyle kasy ... nie przeskoczysz pewnych rzeczy !

 

Chociaż są takie sklepy, że do czasu jeśli nie pokażesz kasiory to jesteś olewany... pierwsze pytanie - chcesz kupić czy tylko pytasz... ale to jest życie

 

Moim zdaniem to jest wyczerpujaca odpowiedź, a z twojego pierwszego postu wynika, że jednak tak jak kolega napisał byłeś upierdliwym niedowierzającym klientem, któremu trzeba swoje wypowiedzi bardzo obszernie argumentować, i mimo tego zawsze jest jakieś ale, sprzedawcy w pewnym momencie tracili cierpliwość i Cię spławiali, odpowiadając Ci niejasno... I jeszcze to twoje oburzenie pytaniem jaki masz samochod, podejrzewam, że na ten temat też z nimi dyskutowałeś. :wstyd: Aby oczerniać ludzi którzy się specjalizują w danej dziedzinie, a samemu nie wiedząc na ten temat nic, robisz z siebie błazna.

Ja osobiście czytając tego twojego posta prawie spadłem z krzesła, ale to nie sprzedawcy mnie tak rozbawili :kijemgo:

 

I nie, nie jestem właścicielem żadnego z tych zakładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie temat bez sensu... Oczywiście kolega pewnie uważa inaczej, jest zdenerwowany i jeszcze nie ochłonął. Ale spójrzmy prawdzie w oczy... To co opisałeś nie jest żadną aferą. Spodziewałeś się jakichś cudów? Zejdź na ziemię kolego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...