Skocz do zawartości

co o tym myslicie ?


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dlugo sie zastanawialem szukalem oszczednosci w koncu uznalem ze nie chce ioszczedzac wole powoli ale porzadnie zrobic moj sprzet wlasciwie pierwszy bo to co teraz gra to amatorka mi sie podoba ale moze byc lepiej i do tego chce dojsc

Wybralem te komponenty i juz wlasciwie szykuje sie do zakupu ale jezeli uwazacie cos z tych komponentow za czysta glupote to slucham tylko mam takie jedno zastrzezenie bo czesto sie na tym forum powtarzaja rady typu kup starego nie osiagalnego audisona do tego jak tanio te helixy jak drozej ale tanio dimension czy jakos tak a jak lepiej to pb a radio to najlepiej clarion (nie pamietam dokladnie jaki ale czesto sie przewija) i za tym idzie takie zapytanie czy to jedyny sprzet na polskim rynku na ktorego podstawie mozna robic car audio czy poprostu jest to juz tak gleboko zakorzenione ze wszyscy to kupujea z lekkimi poprawkami to samo a pozniej dyskutuja ktore zestawienie jest lepsze? Ja nie neguje poprostu pytam bo jestem ciekawy czy kto kolwiek mial okazje usiasc w samochodzie i posluchac chociaz ktoregos z klockow ktore wymienie czy odpowiedz bedzie typu za te pieniadze kup co innego o czym juz byla mowa na forum dziesiatki razy - zapewniam czytalem mnostwo postow ale widocznie mam zupelnie inne odczucia co do jakosci tych sprawdzonych klockow mimo to licze na wasza pomoc i wierze i to zauwazylem ze na tym forum jest kilku ludzi ktorzy sie na tym znaja a nie sa tylko teoretykami ktorzy swoja wiedze opieraja na tym co wyczytali na forum czekam na rady tych pierwszych

 

Jednostka centralna Sony BT 5100

Przod Infinity kappa 65,9CS

Zasilane harman kardon CA280

 

Tyl Helix 12" deep Blue

Zasilanie Harman kardon ca 1500M

 

Mieliscie moze stycznosc z tymi komponentami bo a niestety sluchalem kilku zz nich ale w zupelnie innych zestawieniach a co do suba nie dziwcie sie narazie zostanie bo szukam chwilowo oszczednosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchalem helix w wersji 12 nie powiem jakiego dokladnie modelu. wygladal i tylko wygladal ladnie. sluchalem 2 sztuk w skrzyni br nie pamietam pod jakim wzmakiem ale mocnym i kazdy mial swoj bo sluchalem to na pokazie. normalna prawdziwa instalacja kondy wzmaki kable kazdy pod inny wzmak / glosnik. jakosc zerowa moc basu tragedia... otwarty bagaznik i nic slychac nie bylo...sory ale wlasnie moj u-dim elem 6 ma wiecej basu jak to co slyszalem tam. fakt tamto bylo na pokaz...jednak 2 szt 12cali powinny czyms pierdnac...one tylko ruszaly membrana jeszcze tak nie czysto jakby na przesterach byly caly czas...

nie wiem czy to ten model ale helix:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazda firma ma i dobre i zle sprzety. w tamtej konfiguraji wydaje mi sie byla to opcja pokazowa bo glosnik byl wbudowany i nie wiem czy nie mial za malej skrzyni. sadze ze w glosnikach basowych sa lepsze firmy jednak gdyby kazdy mial ta lepsza firme nie byloby tej radosci samodzielnego tworzenia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
a czy Harman Kardon ca280 to sprzęt złej jakości? Kupiłem okazyjnie ale może warto wymienić na lepiej grającego w tej cenie. Z przodu mam powerbass L-6C i wydaje mi się że dobrze grają pod nim . Jaki inny wzmak pod ten zestaw na przód? Ewentualnie jakie 4-kanały do tego :Pb l-6c + IT mds08 do lanosa sedan. Proszę o rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...