Skocz do zawartości

Ankieta radii ze zwrotnicami


dito_mee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem zalozyc ankiete 4 radii ktore posiadam eclipse 8445 ,alpine 9835r pioneer p88rs , clarion 958rmc reszta sprzetu twetery ls neo 29 + sa50 wofery mp 5.16 + helix p200 sub rfp 4410 + jl 500/1 .Teraz chcialem zapytac jakie radio zostawic : opisze moje pierwsze wrazenia eclipse detalicznie brakuje kika jak dla mnie ,alpine 9835 kik oj bardzo mocny ale wokale mataliczne malo brzmienia ,clarion 958 czasem za slodko góra rewelacja wokal b fajny wyglad mnie odpycha od tego radia , no i pioneer tu najwiekszy problem czasem mi sie podoba czasem brakuje szczegółów moze eq zle ustawiony , kik ok wysokie ok .Muzyka jakiej slucham tech pop elektroniczna ,moze gdzies cos zle robie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to ankieta to wg. mojej opinii wygląda to tak :

1.CLARION ( brak większych wad ,przyjemność ze słuchania)

2.ALPINE ( słaba detaliczność górnych pasm ,dynamiki nie brakuje)

3.ECLIPSE ( za dużo sztuczności , coś przekombinowane )

4.PIONEER (dla mnie do kosza, nie przepadam za heavy-metalem )

To na czym słuchałem: AUDISON VRX 6 DIRECT i parę dobrych zestawach głośników 2-way + sub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak ja chciałbym mieć taki problem :) A tak na poważnie to zostaw to które Tobie najbardziej odpowiada. Myślę, że nikt Ci nie wskaże konkretnego modelu. Każdy ma inny gust, a każde radio zagra inaczej z różnymi klockami. Wydaje mi się, że najsłuszniej będzie gdy odsłuchasz każdego przy tej samej muzyce i bez włączania wszelkich ulepszaczy. Wtedy faworyt powinnien sam się wyłonić. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...