Skocz do zawartości

Podkład pod panele do drzwi ?


rosa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stosował ktoś takie rozwiązanie ?

Wpadłem na pomysł żeby wykleić tym komorę w drzwiach miedzy blachą zewnętrzną a środkową. podkład jest grubości 2mm i jest to gąbko podobne oczywiście nie wchłania wody.

Stosował ktoś coś takiego ?

Poprawi to jakość dźwięku , bassik stanie się miększy ?

 

Co o tym sądzicie ?

 

coś podobnego do TEGO

 

i co nikt nie dorzuci jakiejś opinii :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że przy robieniu drzwi ważne jest to co chcemy osiągnąć i w jaki sposób można to zrobić.

 

Nie wiem jaki cel widzisz w naklejeniu takiej pianki (?)

 

Poprawi to jakość dźwięku , bassik stanie się miększy ?

 

na 99.9999% nie zmieni się nic po takim "zabiegu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam podobny ( mój ma chyba 7mm ale nie pamiętam, jest dość gruby) naklejony na maty na połaci zewnętrznej a cieńszy na tapicerkę - efekt - wyciszenie szumów zewnętrznych. W planach miałem położenie tego na podłogę i dach ale.... straciłem impet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobny podkład stosowałem jako podbitkę pod alcantarę, wsadziłem również do środka drzwi i w niektóre miejsca pod tapicerkami. Co do drzwi to w moim przypadku może być już placebo lecz zadowolony jestem. Co do reagowania z wodą, z tą co kupowałem ja nie było żadnych problemów i nie chłonęła wody. Przed aplikacją testowałem w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj cała podloga w tym jest

http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=8&t=97813&start=0

 

ja bym chcial wyciszyc auto ale od niskich czestotliwosci.mam auto gti i tam ori wydech jest glosny...wkurza mnie to.duzo razy myslelem co z tym zrobic.nie wchodzi w gre zmiana wydechu...ale wyciszenie auta/podlogi.

chcialbym caly tunel gdzie idzie wydech i bagaznik obkleic,ale czym.jak przeczytalem temat o reno to zwątpilem w powodzenie akcji.

macie cos sprawdzonego co pochlonie niskie czestotliwosci wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skończona zabawa z drzwiami. W sumie nie stosowałem tej pianki do drzwi klej który posiadałem słabo kleił a w dodatku zachodziła reakcja z pianką którą topił, więc kiszka. Poszły maty STP oraz dekarka ... zadowolony jestem i nie żałuję , że nie wsadziłem tego ustrojstwa. Za chwilę relacja w odpowiednim dziale z poprawek drzwi ... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...