Skocz do zawartości

vega 104, helix p10, AS HX10SQ


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

hej

 

Ja mam Vege 104 w Closed 22 litry napędzaną Dls A6, Golf 3 HB i jak dla mnie to albo ten typ tak gra( takie pitu, pitu) albo nie nadaje sie do Closed tylko do BR. Głosnik nie ma tego dupnięcia, zejscia. Miałem kiedyś JL Audio 12W0 i tamten to dopiero robił robotę, zejście i integracja z przodem, nie wydawał mi sie za wolny :)

Obecnie mam w bagażniku Polk Momo mm2084dvc 8 cali 2x4 ohm w Closecie 12 litrów i gra lepiej niz Vega jak dla mnie ( lepsze kopniecie, bardzo dobre zejście porównywalne z Vegą, czuć power, ) uzupełnia Tec LS 185 Revelator. Generalnie 1 Vega nie nadaje sie do mocnego rocowego grania, za słaby i za delikatny głośnik.

 

BTW Vega Kurzy się w szafie, jeżeli ktoś jest zainteresowany to jestem wstanie sprzedać ( ze skrzynką jak i sam głośnik), Oryginalne pudełko, głośnik wizualnie 5,5 na 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię JL Audio,ale 12 jest na tą chwilę za duża jak dla mnie( mam na myśli rozmiar skrzyni), najchętniej to bym zrezygnował i z obecnej 8', ale ze wzgledu na zle zrobione drzwi revelatory nie graja takim basem jak bym chiał( jak mogą :)) wiec woze to gówienko w bagażniku. Sczerze to mam ochote jescze sprawdzić tylko 2 Suby : RF HX2, lub JL Audio 13TW5-3 który to gra poprawnie w 16 litrach w Closecie, tylko ta cena :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mialem Vege w 28 Closed i bylo zbyt "pudelkowato" - pozniej na probe byly BRy i choc nawet 28l BR byl znacznie lepszym rozwiazaniem to zgodze sie z jednym z przedmowcow, ze Vega nie da ni miecha, ni masazu. "Zeby nie bylo" dodam, iz nie naleze do osob z zapedami do SPL. Wole jednak suby (powiedzmy pokroju JBL GTI czy RF HX2), ktore graja muzyke, ale z jajem i przetwarzaja jej calosc nie ucinajac najnizszych partii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo 28 litrow to jest litraz skrzyni zamknietej dla 124

 

 

No bo w mniejszych to byl jeszcze wiekszy "pukacz" - jezdzilem z 10D4 przez prawie 3 lata w 2 roznych autach i 5 roznych obudowach, az w koncu... wymienilem glosnik :)

 

Jestem w ogole ciekaw ilu statystycznie wychwyciloby roznice 4 litrow pojemnosci takiego klozetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...