Skocz do zawartości

Mętlik w głowie


Bandit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się poradzić w sprawie doboru sprzetu do mojego auta.

 

Obecnie posiadam radio: Pioneer Deh- 2200UB

Przód: Helix Dark Blue 62.1

Tuba Tonsil SAS-150 - do wymiany

 

Interesowałby mnie wzmacniacz 4 kanałowy do podłączenia przodu i skrzynki oraz jakaś skrzynka nie za dużych rozmiarów z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w bagażniku.

Co moglibyście polecić do wkomponowania się w istniejące rzeczy w cenie:

Wzmacniacz do 400zł max

Sub do 300zł max

 

Z uwagi na ograniczony budżet sprzęt niekoniecznie musi być nowy. Możliwe, że w przyszłości zmienią się głośniki na jakieś lepsze.

 

Dodam tylko, że kable wymienione , drzwi wygłuszone w środku i na zewnątrz.

Auto Honda Civic MA8 (5d liftback)

 

Słucham najróżniejszej muzyki ale głównie: Hip Hopu, Metalu, House, i tego co w radiu :)

 

Chciałbym żeby sprzęt był nastawiony bardziej na jakość niż na bezcelowe łupanie słyszalne z minimum 100m.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmaka możesz zapodać jakiegoś Rodek 4100n (2 kanały na przód i dwa w mostku na sub), albo iść w stronę jakiegoś hitu typu Sony XM albo Kenwood z serii KAC. Jeśli chodzi o sub, to jest na giełdzie Cervin Vega w pudle za 500PLN, myślę że by Ci się spodobał, ale poczekaj jeszcze na innych sugestie. Drzwi masz wygłuszone??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, drzwi oczywiście wygłuszone.

 

Na allegro moją uwagę zwróciły:

HERTZ EP4 - praktycznie żadnych opinii nie znalazłem

Sony XM 504x

Axton C500 - o nim i o C502 troche sie naczytałem i są jakąś alternatywą

JBL CS 50.4

 

Z subwooferów:

Intertechnik MDS08

Rockford Fosgate Prime R1S412

Infinity Ref1260w

LANZAR MAX P84

 

Oczywiście również inne propozycje wezmę pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre wzmaki robi teraz MANTA z seri GTi na podzespołach z JVC, oferują ciekawą barwę dzwięku- dla wymagających lub coś w sylu EIERMANN - VK niemiecka solidność- czeska dokładność. Spokojnie zmieścisz się w 1000zł.

 

VK to ma tyle wspolnego z niemcami ze własciciel firmy był tam na wycieczce, teraz mieszka w polsce, sprzet sprowadza z chin, a jego brat zajmuje sie sprzedaże zabawek elektronicznych pod nazwą "sławex"

 

Dziwne ze ludzie w rozne bajki wierza.. A ja wrociłem z Aten, zasadziłem w domu w ogródku pomidory i sprzedaje je jako Greckie warzywo od samego Boga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, racja :) Będę polował na okazje albo ew z 50zł dorzucę :) Zobaczymy nie spieszy mi się narazie.

 

PS. Pytałem cię na pw bo widziałem że kiedyś miałeś na sprzedaż.

 

W obrębie zainteresowań też jest Sony XM 504x tyle ze przekonuje mnie duza ilość możliwośći ustawień ale pozatym za dużo o nim nie moge znaleźć info, oprócz parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...