Skocz do zawartości

jaki wzmak


damdawlkp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup wzmacniacza moge przeznaczyć około 1000zł chodzi mi bardziej o jakość dzwięku niż o moc jednostka sterująca to ALPINE 9886 a głośniki;alpine SPR-17S i INFINITY KAPPA 693.7i może ktoś ma ciekawą propozycje

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2008-08-04, 20:47 ]

Proszę napisać temat małymi literami :kwasny:

 

pzdr Gilotyn@

 

[ Dodano: 2008-08-04, 20:55 ]

ok sory dopiero zaczynam :wstyd:

 

[ Komentarz dodany przez: Gilotyn@: 2008-08-04, 22:00 ]

spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego domyśliłem się od razu po przeczytaniu treści topika :wstyd: Czemu? Poczytaj trochę forum to znajdziesz odpwiedź :kwasny:

 

A co do tematu. Jeśli nie chodzi Ci o moc lecz o jakość to proponuję Audisona SRx4 (cena około 800zł) lub np. lepszy μ-Dimension RM V41 za około 1100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no dobra, 300zł za Alpiny nie jest najgorzej, ale Kappy są po prostu niepotrzebne. Dźwięk idzie w górę i nie jest w ogóle ukierunkowany na ucho. Zamiast głośników w półce zainwestuj w subwoofer - wóczas przekonasz się jak brzmi prawdziwa muzyka :kwasny:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie zauważyłem podpisu. W takim układzie sprzedaj głośniki przednie i tylnie i kup porządny zestaw na przód :kwasny: Zrób sobie porządną scenę dopełniając ją subwooferem. Mając głośniki w półce i suba nie wiem czy wiesz, ale bas między nimi napewno się "żre", chyba, że ustawiłeś odpowiednią korekcję czasową by bas z głośników idealnie nachodził na bas z suba.

 

[ Dodano: 2008-08-04, 22:16 ]

Zgadza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, za 600zł możesz zainwestować w zestaw PB 2XL-6C lub Dego ST-650. Oczywiście nie można żadnego z wymienionych przeze mnie zestawów porównywać do Alpiny, które już posiadasz. Jakość jest zdecydowanie lepsza dlatego zaproponowałem wyrzucić Alpiny z przodu i założyć na tylne drzwi.

 

[ Dodano: 2008-08-04, 22:48 ]

srx 4 tak za 330 hehehehe czyli rozumiem ze dobra kasa

Ja bym się nie zastanawiał za taką kasę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...