Skocz do zawartości

JBL GTO 504+ROCKFORD PUNCH25CM CO NA PRZÓD?


rewi26
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam radio clarion 500e + wzmacniacz jbl gto504 4 kanały 4x50W 4ohm rms + skrzynie zamkniętą rockford fosgate punch 250mm auto to scenic I narazie z przodu mam głośniki helix blue 13cm ale chcem je wymienić na coś lepszego co polecacie do przodu mogą to być 16cm gdyż się zmieszczą pamiętając jednocześnie żeby ten wzmacniacz pociągną nowe głośniki i na mostku skrzynke. Muza jaką słucham to co leci na mtv i viva. Co sądzicie o hsk 165 tych po 280zł przeczytałem u was wszystkie wątki o tych głośnikach i opinie są różne jedni mówią że to podróbki i nie warto inni że w tej cenie nie ma nic lepszego jak to z nimi jest ? Kasa to max 700zł ale wole wydać mniej jeśli mój wzmacniacz nie podoła takim drogim głośnikom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zła koncepcję, jeżeli masz 7 paczek do wydania to sprzedaj obecny wzmacniacz (bo nie oszukujmy się jest on słabej klasy) jak już uzbierasz $$ do budżetu to kupisz dobry zestaw odseparowany i dobry jakościowo wzmacniacz- zmieścisz się w kasie ok 900zł (na wzmacniacz i głośniki).

 

jedni mówią że to podróbki i nie warto inni że w tej cenie nie ma nic lepszego jak to z nimi jest ?

Jak to się mówi... jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz, chociaż jakieś wnioski można wyciągnąć po tematach na forum odnośnie hsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz ten musi zostać bo kupiłem go niedawno jako nowy i szukam pod niego głośników. co do niego to powiem że jestem pozytywnie zaskoczony bo skrzynke w mostku naprawde pięknie napędza basik mięki i czysty i tego też oczekuje po głośnikach nie musi być głośno ale czysto i przyjemnie

 

Czy ktoś mógłby się jeszcze wypowiedziec z bardziej siedzących w CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...