Skocz do zawartości

Alpine X311


pedro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Jestem tu nowy :).Od niedawna mam radyjko Alpine iDA-311.Ogólnie fajne radyjko gra też nieźle ale mam z nim jeden bardzo uciążliwy problem.Mianowicie:

odtwarzam muze z usb flash disk.Kilka folderów w folderach po kilkanaście kawałków. Przykładowo wybieram folder " X " w którym znajduje się 10 utworów.Wszystko jest ok do czasu aż ostatni utwór się nie skończy.Wtedy zaczyna się jazda! Radio zaczyna powtarzać odtwarzanie od pierwszego kawałka w folderze "X" zamiast przeskoczyć do pierwszego kawałka w następnym( kolejnym) folderze "Y". Wszystkie funkcje typu REPEAT, MIX są wyłączone. PROSZĘ POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie zrozum mnie źle, ale jak przeczytałem, że zaczyna się jazda, to spodziewałem się, że radio Ci robi zwarcie, pali bezpiecznik, staje w płomieniach, nie wiem, strzela do Ciebie flash diskiem :lol: Umiesz budować napięcie (oczywiście pozytywnie) :P Ale wracając do tematu, to dla mnie istnieje bardzo proste rozwiązanie. Nagraj sobie całą muzykę "luzem" czyli po prostu bez żadnych folderów i powinna się skończyć jazda z twoim Alpine :) Niestety nie miałem z nim styczności więc bardziej wyszukanego rozwiązania nie jestem w stanie przedstawić. Pobaw się w ustawieniach, na pewno musi być coś, co to reguluje... Cała nadzieja w reszcie ekipy :zdrowko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie to normalna rzecz. jezeli wybierasz folder x to normalne ze gra tylko ten folder. co innego jak bys wybral ogolnie pen'a i wtedy by gral rozne foldery.

Nie da się w ten sposób jak mówisz .Możesz wybrać folder wykonawcę album itd.No i nie do końca jest to normalne :(.Jak kończy się jeden folder automatycznie powinien zaczynać się następny.W każdym sprzęcie który miałem do tej pory tak było:):)

 

Manual kolego manual, czytać i jeszcze raz czytać.

:(:(:(.Nie bardzo kolego kumam o czym piszesz:(.Wytłumacz jak prostakowi albo jak krowie na granicy co i jak po kolei. Jak możesz oczywiście:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...