Skocz do zawartości

Wymiana deh-p80mp na.... ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Noszę się z zamiarem wymiany jednostki, obecna to Pioneer deh-p80mp. Nie mam pojęcia na co wymienić, które będzie lepsze od tego.

 

Generalnie tak :

1. może grać lepiej lub podobnie

2. Co najmniej 2 wyjścia RCA.

3. Mogłoby nie być windy bo jest wkurzająca (choć działa poprawnie)

4. Mniej kabli z tyłu i bez tych @(#*@)@) filtrów. Mam mało miejsca w mojej pierdziawce z tyłu za radiem i wiecznie się wyłącza i włącza ponownie, jest zdecydowanie za dużo nas...ane tych kabelków i coś przez to nie łączy.

5. Mam mega twarde gwintowane zawieszenie i profil opony 40, więc koniecznie antywstrząs, no chyba że USB, które by mi bardziej odpowiadało :D!!!!!

 

Grajek w tej cenie co p80mp. Jeśli się nie da, to może być z dopłatą.

 

Może : Kenwood KDC-5047U ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

K.... jak to Car Audio mnie czasem denerwuje :D jeżdżę obecnie z kaseciakiem philipsa i dołuje mnie temat radia.

 

hehepack lub ktokolwiek kto czyta ten temat... moglibyście porównać z czymś tego kenwooda KDC-5047U ? W życiu mało słyszałem grajków samochodowych (siedzę w home audio). Nie mam ogromnych wymagań dźwiękowych w aucie, jednak nie chciałbym utopić tych 500 zł a tymbardziej, że mam wymagania co do specyfiki i budowy radia o czym wspomniałem w pierwszym poście.

 

A odnośnie dźwięku... moglibyście określić czy ten KDC-5047U byłby jakościowo lepszy od Kenwood KDC-w3041 i Pioneer p80mp ? Chodzi mi o to, że ten nowy kenio mi się widzi wizualnie i w specyfikacji. Pasuje do moich wymagań, jednak nie chciałbym cofnąć się z jakością np. przed tego mojego byłego pajoniera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...