Skocz do zawartości

kupie tanie głośniki (może też wzmak)


adamzzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kumpel mnie prosił, żebym mu załatwił jakieś tanie głośniczki (max paredziesiat PLNów). Nie bedzie to jakaś powazna instalacja a ma tylko grać.

Autem jest cc za 700 zł wiec nie ma po inwestować. Z przodu są chyba jakies 10cm a kolega sie uparł nad czymś na tył. Może być 165 lub 6x9.

Ja bym jednak wolał przód uzupełnić jakims małym subem. Myślałem nawet nad moim pierwszym w zyciu głośnikiem alpharda lw800 ale nistety nie przeżył składowania na strychu.

Napewno w drodze ewolucji jakieś cześci waszej instalacji poszły w kąt, leżą i się kurzą więc ja coś z chęcią przygarne za pare groszy.

Jakiś wzmak w niskiej cenie też wezmę (może jakiś blaupunkt??)

Ew jak wzmak to moze jakies taniutkie kabelki, oprawki, bezpieczniki (cokolwiek co sie przydac moze a lezy i sie kurzy u was.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś elipsy 6x9 (nie pamiętam nazwy .... jest tak egzotyczna) coś ala "Top-Sound"

Aby było zgodne z prawdą są to :

1) Głośniki z najwyższej półki (u mnie na regale tam właśnie leżą) ;

2) Nie miałem lepszych głośników 6x9 (*)

3) Cena okazyjna 30 zł + przesyłka .

 

 

 

 

 

 

 

(*) Oprócz tych elips nie miałem nigdy innych :wstyd: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować :

 

Lanzar MAX MX6c - nówki ( grały u mnie 7 dni jako przejściowe głośniki na tył - cena 200zł

 

Wzmacniacz Crunch GTX 4400 ( 4 kanały ) używany sprawny, cena - 300zł

 

Subwoofer Crunch GTS 12", skrzynia zamoknięta ( jak się nie mylę 30l ), używany, nie katowany - 250zł

 

Jak coś to priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...