Skocz do zawartości

Jaki wzmak i kondensator do Magnat charger 130 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !! Jestem nowy na tym forum i już chciałbym zadac pierwsze pytanie. Jaki wzmacniacz polecacie do Magnat Charger 130 ?

Oto specyfikacje:

 

Magnat Charger 130

* subwoofer de tip bandpass cu difuzor de 30cm

* putere: 400W RMS (1200W max)

* raspuns in frecventa: 20-500 Hz

* SPL: 91 dB

* impedanta 4 ohmi

* greutate: 15kg

* dimensiuni: 435 x 405 x 340/400 mm

* iluminare albastra LED

 

Mam aktualnie w posiadaniu taki własnie subwoofer, i wzmacniacz magnat Pantera Two 2x100 rms, 1x300 w rms w mostku, czy byłby on dobry pod ten subwoofer ?? A jeśli nie to ile powinien miec w rms w mostku aby idealnie sie zgrywał z tym głosnikiem ? A jaki potrzebny do tego zestawu kondensator ? Proszę o pomoc i wasze propozycje.

 

Jest to mój piewszy post, jesli cos zle napisałem to z góry przepraszam. Pozdrawiam i z niecierpliwosci czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable bedą ok.

Słuchałem kilka subów Magnata i nie podobała mi się gra żadnego, chociaż każdy ma inny gust i Tobie może się podobać.

Hmm... napewno ze wzmacniaczy brałbym coś przyszłościowego- bo zapewniam Cię, że po niedługim czasie wymienisz sub magnata na coś bardziej jakościowego.

Co do Twojego wzmacniacza, jest to mocna budżet liga- na równi z Twoim subwooferem, także napewno to ''jakoś'' zagra.

Czemu na forum się nie podpytałeś jaki sprzęt wybrać?

Jaką masz kwotę do przeznaczenia na wzmacniacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...