Skocz do zawartości

Ile warta jest ta skrzynia?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanowcie się troche jak odpisujecie :dontgetit:

 

Vice-versa ;) Jeśli coś kupujesz to chyba wiesz ile masz pieniędzy i czy Cię na coś stać? Określenie jakie podał Sanders jest jak najbardziej adekwatne do tej sytuacji. Nikt tu nie zajmuje się wycenami sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mianuje się tu wiele osób znawcami od Car Audio de facto jest to forum poświęcone Car Audio więc jesli nie umiem znaleźć odpowiedzi w internecie to pytam się ludzi, którzy się tym zajmują ( a takimi chyba osobami jestescie wnioskujac po liczbie postow) i mają bogatszą wiedzę ode mnie w tych kwestiach. Ale cóż chyba na próżno szukać :] Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to kupic od kumpla czy kogos tam , chyba nie problem wykrecic glosnik i zobaczyc jaki to model a pozniej poszukac w necie w archiwum aukcji ile inni za to dali...

 

Kolejna kwestia ze my powiemy ze jest warte z 50zl a kolega powie ze chce 200zl , dlaczego ? Bo dla mnie taki glosnik nie przedstawia wartosci chyba ze z przeznaczeniem do rzutu w dal lub cos podobnego bo wymagam od grajka czegos innego niz ty czy twoj kolega..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie chodzi mi o jakas dokladna wartosc rynkową tylko wlasnie ile takie cos moze byc warte zeby kolega byl zadowolony i ja zebym nie przeplacil tj. czy to warte w okolicach jw. napisał kolega 300zł czy np 50zł ?

Najpierw się zapytaj czy sprzęt nie był naprawiany, na zdjęciu przedstawionym przez Ciebie widać że uszczelka w koło głośnika jest trzyczęściowa więc domyślam się że subwoofer jest 10' i jest to model ts-w252c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten głosnik, hmmm jakoś nic slecjalnego ani jakoś odczuwalny w br ani szybki w cl twardy hmm ja go kupowalem za 30 zł i mysle ze ze skrzynią 60 to jest max

 

miałem ten głosnik, hmmm jakoś nic slecjalnego ani jakoś odczuwalny w br ani szybki w cl twardy hmm ja go kupowalem za 40 zł i mysle ze ze skrzynią 80 to jest max.

 

O ile to 12" bo 10" to juz na prawde słaby bedzie a patrząc po foto, wielkosci i odległosci srób to takie wrazenie jest ze wlasnie to jest 10"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten głosnik, hmmm jakoś nic slecjalnego ani jakoś odczuwalny w br ani szybki w cl twardy hmm ja go kupowalem za 30 zł i mysle ze ze skrzynią 60 to jest max

 

miałem ten głosnik, hmmm jakoś nic slecjalnego ani jakoś odczuwalny w br ani szybki w cl twardy hmm ja go kupowalem za 40 zł i mysle ze ze skrzynią 80 to jest max.

:zakrecony:

 

Mógłby ktoś w końcu napisać jaki to model ?

domyślam się że subwoofer jest 10' i jest to model ts-w252c

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...