Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do tych głośniczków?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam takie oto głośniczki:

1.Przód.

BLAUPUNKT GTx 402 SC

http://foto.static-euro.com.pl/foto/6/406543648/bf36217edc035d26b23fdaeae0bdf0eb/blaupunkt-gtx-402-sc,406543648_2.jpg

SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

System: 2-drożny współosiowy

Średnica: 100 mm

Moc RMS 30 Watt

Szczytowa moc wyjściowej: 140 W

Czułość (2,83 V / m): 90 dB

Pasmo przenoszenia: 90-20.000 Hz

Impedancja: 4 Ohm

Materiał membrany: PP injected

Głębokość: 39,5 mm

2.Półka tył.

BLAUPUNKT GTX-693 HP

http://www.opineo.pl/upload/prod_photos/120x120/136723-1-1-0.1301401971-0.448733001301401971-5262.jpg

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA :

Producent: Blaupunkt

Model: GTx 693 HP

Rodzaj: głośniki 3-drożne

Rozmiar: 6x9"

Moc Max.: 220 W

Moc RMS: 55 W

Skuteczność: 92 dB%5B/img%5D

 

Jaki polecacie dobry wzmacniacz za niezbyt wygórowaną cenę? Wystarczy 2 kanałowy napędzający głośniki z tyłu czy pod 4 kanałowy podpiąć wszystkie?

 

 

I jeszcze jedno, wie ktoś może którędy najlepiej poprowadzić kabel + do aku w VW Polo 3? (1996r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takie oto głośniczki:

 

Współczujemy.

Wystarczy 2 kanałowy napędzający głośniki z tyłu czy pod 4 kanałowy podpiąć wszystkie?

 

Wystarczy wyrzucić głośniki z tyłu a potem poczytać co nie co - FAQ Nazara orak kilka tematów na forum. Gdybyś coś czytał, wiedział byś że należy chociaż podać cenę jaką jesteś gotów zapłacić i czy zgadzasz się na używane rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takie oto głośniczki:

 

 

Współczujemy.

Zgadzam się na używane rzeczy i mam na wzmacniacz jakieś 100zł. Wiem że za tą cenę nie kupię coś zajebistego. A jeśli chcesz komentować to, jakie głośniki mam w samochodzie i gdzie są umiejscowione to wyjdź. Nie pracuje, idę na studia, floty na stałe nie posiadam. Więc zadowalam się tym co mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na wzmacniacz jakieś 100zł.

Jeżeli uda Ci się dorzucic do interesu 60-80zł to będziesz miał jakiegoś przyzwoitego kenwooda z serii kac. Za 100zł to możesz kupić kable co najwyżej.

Ten Pioneer wygląda jak Alpinka

Która Alpina? Bo ja nie widzę podobieństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracuje, idę na studia, floty na stałe nie posiadam

 

Tym bardziej powinieneś uważać jak wydajesz te pieniądze. Absolutnie nie krytykuję ich wartości ale jakość i sens takiego rozwiązania. Ale widać jednak stać Cię na wyrzucanie kasy w błoto więc rób to dalej - kup sobie VoiceKrafta bo są tanie i ładnie wyglądają.

 

Na przyszłość radzę myśleć nad tonem swej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...