Skocz do zawartości

Hertz czym zastąpić po awari ?


iopi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam system oparty na hertz dsk 165 z przodu, z tyłu w bagażniku subwoofer blaupunkt gtb 1200, zasilane RTO Terminator 900W, to jak grało do tej pory podobało mi się. Niestety jeden głośnik z przodu woofer zaczął mi trzeszczeć po 1,5 roku, i zastanawiam się co zrobić.

Dokupić jednej sztuki nie mogę wiec muszę wymienić na taki sam kupując ten sam cały system, lub inny system. Co byście polecili, a może jakieś same dobre woofery zmienić ? Pytanie na co... oczywiście w granicach rozsądku. Montaż Opel astra F kombi czyli głośniki nie za wysokie. Głębokość montażu myślę że maksymalnie 65mm.

 

Na allegro oglądałem ZESTAW KOMPONENTOWY PEIYING ALIEN BG620CT6 ale nie mam pojęcia jak to może grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro oglądałem ZESTAW KOMPONENTOWY PEIYING ALIEN BG620CT6 ale nie mam pojęcia jak to może grać.

Trzymaj się od tego z daleka, ten zestaw to samo zło.

Woofer od dsk to model DV 165 tu masz licytację samych wooferów od zestawu Hertz dsk http://allegro.pl/glosniki-hertz-dv-165-160-165-mm-polecam-i1695590932.html cena jak narazie jest niska, zagadaj do gościa może sprzeda Ci 1 sztukę a jak nie to licytuj obie.

 

Jeżeli chcesz zmienić system to rób krok w przód a nie w tył, powiedz tylko jaką kwotę chcesz przeznaczyć to coś dobierzemy.

Głębokość montażu myślę że maksymalnie 65mm.

Nie myśl tylko zmierz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te głośniki DV oglądałem właśnie, pytanie czy poza allegro można gdzieś je kupić, nowe, na inwestycje mókłbym przeznaczyć 250zł w porywach 300zł. (z tym że może wymienić same woofery)

 

Głośnika pod kontem zasilania nie sprawdzałem, rozumiem że głośnik wymontować i podłączyć pod inne źródło, inny kanał wzmacniacza. (przyczyna charczenia wzmacniacz?)

Zmierzyć, DSK zestaw wszedł ledwo z dystansami, niby 61 mm, z tym że ja go troszkę jeszcze wyciągnąłem do przodu o grubość dwóch nakrętek nr.6 nałożonych na siebie co daje nam około 7mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to nie ma o czym gadać, sprawdzaj pod innym kanałem ewentualnie podłącz pod radio na chwile.

Za nieco ponad 300zł masz dobry zestaw Morel Maximo który z pewnością lepiej zagra lepiej od dsk (najniższa półka Hertza) w DOBRZE wygłuszonych drzwiach, bo w drzwiach nie wygłuszonych wszystko zagra na jednym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...