Skocz do zawartości

prosze o pomoc, wybor wzmaka i glosnika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

jestem Wielkim amatorem jezeli chodzi o car audio. Chcialbym kupic wzmaka i glosnik.

wczesniej mialem zestaw bushmena tzn. wzmak dwokanalowy(moc max 1200W, nie wiem ile w RMS) zmostkowany tylko pod suba, glosnik bushmena dwucewkowy zmostkowany na 2 Ohm moc max 1800W, 900W RMS. podlaczone do radia JVC. i musze przyznac ze gralo naprawde mocno choc kazdy mowi ze jest to lipa (firma buschman), powyzej polowy glosnosci na radiu i tak trzepalo ze nie szlo wysiedziec w aucie. lecz zestaw sprzedalem razem z autem i chcialem kupic cos lepszego.

na wzmaka przeznacze okolo 400zl (uzywany, bo chyba nie ma zadnej ruznicy w jakosci dzwieku od nowego ,chyba ze sie myle to prosze o poprake mnie),

no i na glosnik jakies 300-350zl ( wolabym nowy, bo kolega kupil uzywany taki sam jak ja mialem i musze przyznac ze gorsza jakosc dzwieku byla oczywiscie pod tym samym wzmakiem i w tym samym aucie, jak nie mam racji prosze o poprawke).

prosze doradzcie mi jaki jest najlepsze wzmak w tej cenie (glosnik dobiore do wzmaka) tak wiec troche czytalem i mysle ze pod samego suba nadal by sie najlepiej monoblok lub jakas dwokanalowka do zmostkowania.

dziekuje z gory i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol...... chcesz dac za monoblocka jakies 400zl i ma byc lepszy od 900W - zycze powodzenia. Podobnie z glosnikiem jesli.... poczytaj troche i przestan pisac glupoty.

 

Popatrz sobie nawet na alledrogo ile kosztuje uzywany sprzet lepszy od tego co miales.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy mowi ze bushmen ma oszukane parametry, za glosnik i wzmaka (nowe) dalem okolo 750zl wiec za ta kase moze proponujecie cos lepszego z uzywanym wzmakiem. prosze o pomoc, gdybym cokolwiek wiedzial na temat car audio to bym sie nie pytal, ale niestety jestem zielony, a chce kupic w tej cenie moze cos lepszego zebym potem nie zalowal ze nie kupilem tego co mialem. wy sie znacie wiec prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 750zł znajdziesz o NIEBO lepszej klasy sprzęt. Zyskasz przede wszystkim na jakości dzwięku a nie na sile i to powinno być Twoim priorytetem w tej chwili.

Rzucę dla Ciebie propozozycję: Signat Ram3 MarkII http://allegro.pl/signat-ram3-mark-ii-gwarancja-i1678068293.html

i do tego głośnik Helix W12 http://allegro.pl/helix-w12-copetition-super-subwoofer-i1690813987.html

podałem tylko przykład, bo nawet nie napisałeś jakiej muzyki słuchasz i jakiej wielkości ma być sub.

Pod względem jakości ten zestaw bije na głowę Twoje poprzednie buszmany a i ciśnienia w BR nie zabraknie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...