Skocz do zawartości

Car audio problem


Elminio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

może zacznę od początku

Założyłem car audio w golfie 3

Radio pionieer tuba blaupunkt wzmacniacz w sumie było z tubą 7 głośników grało ładnie prawie pół roku bez problemów więc dołożyłem jeszcze dwa do tyłu podpinając je pod dwa w desce które byłe popięte pod wzmacniacz no i było super pięknie grało.

Po około dwóch tygodniach przednie głośniki w desce zaczęły charczeć i piszczeć co nigdy nie miało miejsca i dotego doszły piski i dziwne dźwięki z głośniów po odpaleniu silnika lub nawiewu więc te dwa głośniki co dołożyłem odłączyłem je lecz problem pozostał

Nie mam pojęcia co się stało błagam o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia.....

 

 

Pewnie upaliłeś końcówkę. Po odłączaj głośniki, wzmacniacz i sprawdź co jest sprawne a co nie.

 

Wsztstko działa gra muzyka tylko te dżwięki w tle na dodatek słycsze obroty silnika w głośnikach taki pisk im wyższe obroty tym wyższy pisk

 

 

A co do uwalonej masy RCA jak to sprawdzić ewentualnie naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie z tuba jak dołożyłeś to było 9 głośników? Mało jakoś, musisz lepiej się postarać.

Może przełączałeś RCA jak miałeś to wszystko włączone i dlatego uwaliłeś masę.

 

podpinając je pod dwa w desce które byłe popięte pod wzmacniacz no i było super pięknie grało.

Zaiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak teraz widze że to był błąd bo bawiłem się tym przy włączonym sprzęcie ale z drugiej strony to nie stało się przy przeróbkach jakiś czas działało :/ i teraz problemy się zaczęły

 

Zrobiłem test z tego forum i wszystko gra bez szumów więc uwalona masa :/

to nic trzeba serwisu szukać ehhhh

Dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...