Skocz do zawartości

Proszę o pomoc przy wyborze radia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kupuję radio i po wielu poszukiwań zostały dwa i pech tak chciał, że wszystkie tylko do kupienia przez neta. Nie ma ich nigdzie do obejrzenia ani posłuchania.

Ważne dla mnie oprócz dobrych parametrów:

-jakość

-wygląd

-usb

-aux

-białe lub czerwone podświetlenie

-wyjścia RCA

-fajnie by było gdyby był Bluetooth

to chyba tyle.

 

Kenwood KDC-BT60u

http://allegro.pl/kenwood-kdc-bt60u-bluetooth-pilot-gratisy-sklep-i1676982522.html

 

Pioneer DEH-9300SD

http://allegro.pl/pioneer-deh-9300sd-polska-dystrybucja-instrukcja-i1672820465.html

 

Mam pomysł żeby kupić oba :D a później, które mi się nie spodoba to oddaje w ramach prawa zwrotu do 10dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenwood i tylko Kenwood, nigdy Pioneer-a :] Nie ma jedynej słusznej marki radia, dobiera się je do własnych preferencji brzmieniowych i do reszty systemu. Radio może być używane? Z resztą, takich tematów było już sporo, więc rusz trochę d*pę i poszukaj :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem tematów sporo ale żadnego nie widziałem na temat tych dwóch radyjek :)

 

Z pośród wielu wybrałem te dwa ale z pośród tych dwóch nie mogę wybrać jednego...jakoś więcej jednak kusi mnie ten Pioneer

ale Kenwood ma bluetooth który z pewnością by mi się przydał.

Pionka mogę mieć za 511zł a Kenia za 620zł

 

A co myślicie o tym by kupić dwa i sprawdzić je pod swoim sprzętem? A który okaże się gorszy dźwiękowo i wizualnie ewentualnie to wtedy korzystam z prawa do 10dni zwrotu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz pionka, jak dla mnie radio z tego co ma w funkcjach jest kozak, jak Ci tak zależy na bt do dokupisz sobie moduł i będzie to latać, dodatkowym atutem pionka jest wygląd, nie ma co, ale panele to robią naprawde dobre, dodatkowo 3x RCA też jest ok, zawsze dodatkowa możliwość napędzenia przodu, tyłu i suba. Takie dość przyszłościowe, pewnie minusem będzie zdzierające się pokrętło, a standartionkach standard. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz pomyśl nad używką i kup w tej kasie coś co na pewno Cie zaskoczy jakością jak np. Alpine cda 9833 czy 9835.

Ja nie wiem... umiesz czytać? Kolega wyraźnie napisał, że chce nowe radio! Może zakażmy zakładania tematów związanych z wyborem radia i zróbmy jeden uniwersalny w którym pisze: "jak chcesz kupić radio to kupuj używane 9833 lub 9835" Testowałeś je w ogóle i porównywałeś do innych czy może tylko powtarzasz to co piszą inni? Ciekawe, że każdemu doradza się używki. Wiedz, że są też i tacy ludzie, którzy chcą kupować nowy sprzęt. Czy to źle? Jak najbardziej nie! Gdybym miał więcej kasy też bym kupował wszystko nowe. Opanujcie się trochę i piszcie na temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie :)

Jak widać opinie sią podzielone więc wybór nie jest ulepszony aczkolwiek bardziej skłaniam się ku Pionkowi.

Dzisiaj jadę do sklepu bo akurat znalazłem miejsce (cudem!) w którym są oba radyjka to sobie przetestuje :)

 

Używka odpada. Nie jestem super mega audiofilem więc ewentualnie wolę troszkę gorszy sprzęt ale mieć tą świadomość że jest nowy i tylko mój i być spokojnym bo 2lata gwarancji swoje robi ;)

 

A tak jeszcze w ogóle to wszyscy mówią używki używki tylko, a ktoś przecież musi kupować nowe radia by ktoś potem mógł kupić jako używkę więc jakby tak wszyscy na używki tylko to by się one w końcu skończyły :) Kiedyś ktoś kupi ode mnie jak będzie chciał kupić dobre radio za powiedzmy 200-300zł i będzie gitara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem 9300usd . radyjko gra ślicznie. Jest jedna niedogodność jak dla mnie. Slot na karty SD znajduje się pod panelem wiec jeśli będziesz chciał zmienić kartę z muzyką w czasie jazdy( co mi się często zdarza ) to napewno podzielność uwagi Ci się przyda :) kupiłem nówkę i jak narazie nie żałuję .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dawno mnie tu nie było za co przepraszam. Wybrałem wtedy Pioneera.

I jak na razie jestem z niego bardzo zadowolony, potrafi wyciągnąć bardzo dużo z głośników.

 

Niedogodność to tak jak wyżej kolega napisał ze slotem na karty SD aczkolwiek raz włożyłem kartę i tam siedzi cały czas więc żadko korzystam z wymiany.

Jak dla mnie dużym udogonieniem jest pilot do niego, którego po jakimś czasie zakupiłem.

Denerwuje czasem dżojstik przy jeździe jak jakieś nierówności są i chcesz wejść w menu czyli nacisnąć dżojstik to czasem zmienia się piosenka.

 

A tak to rewelacja! Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer, Kenwood, Alpine - dla mnie sa to najlepsze radia. Wybierajac radio do auta musisz zadac sobie minimum 2 pytania. Do czego potrzebujesz to radio i jaka gotówke na nie przeznaczasz. Producenci przescigaja sie nad bajerami a i chca aby klient zakupil wlasnie ich model.

 

na chwile obecna u mnie gra Kenwood z którego jestem bardzo zadowolony. Ale polecam takze pozostale firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...