Skocz do zawartości

czy XM-4045 nadaje sie do HSK ?


lucaass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witamm

 

zakupiłem HSK i chodzi na Crunchu chwilowo ale planuje zakup Sony XM. jest na allegro xm-4045 i jak myslicie warto go kupic czy lepiej poczekac na xm-6020 albo xm-10020 ??

 

Wiem ze mozna zmostkowac tego 4045 i bedzie 120 rmsu ale ponoc w mostku traci sie na jakosci i ztad moje pytanie

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z braku laku. bo jest na allegro. no ale jak cos to czekam na 6020 albo 10020.

w tej chwili mam cruncha ds-1004 co niby 4x100 rms 4ohm ale przy 60% juz glosniki charcza wiec mam nadzieje ze mam orygnialy i wina wzmaka.

 

ale przyznam ze juz wtedy czuc moc i jestem pod wrazeniem i w sumie bylem w szoku ze tak zagralo. w bagazniku EMphaser NEO 600 rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co czekać?

 

no to w takim razie to załatwia sprawe :] pytanie czy nie lepiej w takim razie czekac na xm-10020. docelowo w planach Audison vr209

 

 

Dlaczego tak myślisz? Cięcie aktywne do HSK i jest pięknie, 4045 w aktywce zagra równie dobrze.

 

Szczerze to jeszcze nie wiem co znaczy ciecie aktywne :] ale cos mi swita ze tweetery pod osobne kanaly

 

To nie jest żaden wyznacznik. Źle wyregulowany gain. U mnie głośniki mogą charczeć przy 20% lub w ogóle nie charczeć ;)

 

no mowie o gain na 3/4 i na radiu 60%. no ja wiem ze jak gain na wzmaku bedzie na 5% to nic nie bedzie charczec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no mowie o gain na 3/4 i na radiu 60%. no ja wiem ze jak gain na wzmaku bedzie na 5% to nic nie bedzie charczec

 

A jak ustawiałeś gain? Bo chyba nie tak, jak to się robić powinno. Gdyby tak było, to nie pisał byś takich rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawiałeś gain? Bo chyba nie tak, jak to się robić powinno. Gdyby tak było, to nie pisał byś takich rzeczy ;)

 

no teraz mam gaina na 50% ale chyba cos z radiem bo charczenie w teeterach jest slychac. ale w drodze juz jest 6020 wiec mam nadzieje ze bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...