Skocz do zawartości

VW POLO / Pablo !


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Demontowałem te plastiki chyba z milion razy... ale skoro tak piszesz to znaczy że tak jest ;P

 

Krzysiu jak masz za dużo wolnego czasu wpadnij do mnie na browara. A nie naprawiaj świat.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wau nawet nie wiesz jak wazne są dla mnie Twoje komentarze :)

 

 

ok a teraz moje slupki... jestem tak wkur... ze masakra.. :< rozwalilem je cale juz potem z nerwow ... tweeter mial wchodzic w slupek i dupa myslalem ze tweeter z hsk bedzie mial 25 mm a tu lipa(ten slupek byl robiony pod inny tweeter)

trudno zrobie nowe.

 

doszla dzisiaj paczka z HSK sami ocencie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc po podlączeniu na szybko i pierwszych odsluchach nie ruszam tweetera, podoba mi się tak jak jest, nie wiem moze moj kenio ps300t i pioner 8100r tak lagodza te wysokie tony ze nie jest az tak ostro ?

 

jestem zadowolony z 1 odsłuchów :) musiałem testować na ori płytce shakiry ale i tak zatrząsłem choiną :D

 

teraz poplumkam nimi poczekam az sie wygrzeja porządnie :)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie bedzie tak jak mowisz :) ale stochus mowi ze jak sie dogrzeja to 2 razy lepiej jeszcze graja :) jutro powinien byc kocyk , to mysle ze bedzie zamontowane juz wszystko tak jak ma byc, tylko czas zrobic nowe slupki... ale to tez jutro zaczne (nie usmiecha mi się...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się kiedyś spotkamy na jakims zlocie ,i jak bym mial dalej taki system przedni to bys posluchal ze tweter w ogole nie Kłuje (tak sie pisze ? :przestraszony: ) moze to magia mojego starego pionka kto wie :)

 

Pierwszy teścik hsk dzisiaj :) taki za dnia zeby cos pogłośnić bo wczoraj w nocy to nie bardzo juz :P

 

 

grzeją się cały czas na prostowniku :)

 

cięte 50hz(oczywiście tak nie będzie)

:zdrowko:

omg jeszcze teraz zauwazylem ze jakies zaklocenia łapie aparat :D i cos tam piszczy

jakość dźwięku i grafiki żadna , ale znacie mój aparat przecież :krzeslem:

PIERWSZY TEST HSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadziłem dziś MDS08 na chwile, i odczucia takie ,że hsk go zagłuszyły... delikatnie cos tam uzupełnia.

 

ale jak wrzuciłem stx, wtedy wiedziałem ze mam suba...

 

jakość mizerna ale zawsze cos :)(i wybaczcie za tą piosenke.. radio nie czyta mi nagrywanych płyt tylko orginały musze wsadzać a nic lepszego nie mam :krzeslem: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Paweł :) Mówiłem że MDS to pierdziawa będzie po przesiadce z 12stki :) Trzeba było brać MDS 10 chociaż, albo dwie 8mki :) Granie tego głośnika pewnie i fajne jest ale troszkę za mało jak masz głośny przód i lubisz głośniej jeszcze posłuchać.

 

Filmik wygrywa :D Poker face :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...