Skocz do zawartości

Lekkie zakłopotanie


nOWy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i z góry przepraszam jeżeli tego typu temat już się pojawił kiedyś na owym forum lecz zależy mi na czasie.

Mianowicie posiadam jakiś tandetny głośniczek znaczy się skrzynie basową pasywną która (podobno) powinna mieć 450 wrms...

więc chciałbym do niej skombinować równie takiej samej klasy wzmacniacz żeby chociaż wiedzieć czy ten głośnik działa i gdyby ktoś mógł mi doradzić co najlepiej kupić a żeby nie przepłacić :) myślę o kwocie góra do 100 zł i może to być allegro i te wszystkie VK co tam widzę ale niestety te wszystkie parametry nic mi nie mówią dwu czy czterokanałowe, moc, itp itp... jestem zupełnie zielony w temacie i jeśli można to piszcie jak najprościej się da ;)

 

Z góry dziękuję Wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, lecz mi nie chodzi tutaj o jakąś konkretną jakość nie chcę też zbyt inwestować, to co mam to na razie niech gra bo niebawem zmieniam samochód myślę, że do zimy już będzie inny i tam dopiero postaram się o coś z wyższej półki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o nowe to w kwocie do ..hmm... < 500 zł nie znam ... Ze starszych to jest ich dośc sporo - kenwoody serii PS, czarne alpine , hitowe Sony XM ( ale nie ikspierdy ;) ) - zależnie ile tak naprawdę możesz wydać. Wiekszość z nich do dostania do 350 zł i są to wybory jak najbardziej przyszłościowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak namawiam na używane - wzmacniacz , radio, nawet głośniki. Czasem za nieduże pieniądze można poskładać zestaw, którego odpowiednika ciężko szukać w nowościach do kwot znacznie wyższych.

 

Czym się sugerować przy wyborze... A czym się sugerujesz kupując w restauracji coś do jedzenia ? ;) Najlepiej posłuchać samemu - popatrz do działu spotkania i sprawdź czy w Twojej okolicy są jakieś forumowe spoty. Podjedziesz, posłuchasz, popytasz i na pewno będziesz miał jakiś pogląd. Jeśli jednak jest to nie możliwe to pozostaje Ci kierować się opiniami innych. Jest to ważne zwłaszcza przy kupnie nowych, świecących się zabawek. Wiele osób myśli że kupując piękny wzmacniacz JBL za 1000zł będzie on szczytem jakości. A niestety tak nie jest - bardzo często biedny, odrapany, mały, stary piec za 150zł bije go na głowę w kwestii szeroko pojętej jakości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...