Skocz do zawartości

matiz car audio;)


tyson2105
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hi-endu nie oczekuje bo nawet nigdy nie słyszałem takiego zestawu w aucie dlatego zapytałem czy słyszeliście Ground zero w autku. I chciałem poznać wasze opinie na temat tej firmy ponieważ ja o niej nigdy nic nie słyszałem;) Z Twojej odpowiedzi można wywnioskować ze to jest kicha jakaś. Ja bynajmniej to tak odebrałem:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie powiem tak. Wszystko zamontowałem i gra całkiem całkiem ale jest jeden problem a mianowicie wzmacniacz Ground Zero Titanium GZTA 4125X bardzo sie grzeje po ok 10 min jest gorący jak cholera. Może ten sub jest za mocny Focal access 25A1 mo 4 ohmy i jakieś 200W RMS. Wzmak ma •4 x 90W RMS 4 Ohms •4 x 130W RMS 2 Ohms •2 x 320W RMS zmostkowany. Juz sam nie wiem o co chodzi. Moze coś źle podpinam. Do Channel 1 lewa strona przód do Channel 2 prawa strona przód a Do Channel 3 i 4 po zmostkowaniu suba. Może jakieś spostrzeżenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko fajnie ale po 10 min ostrej muzy żeby tak sie grzał? Czyli funkcja protect automatycznie wyłączy wzmak jak będzie za gorący? i dopiero bede go mógł załączyć ponownie jak mu troche temperatura spadnie czy tak? No ale dla mnie i tak dziwne to jest ze tak szybko sie skubany grzeje

 

Mastash a co myslisz czy mogłbym tak podłączyć: głośniki przednie razem czyli + z - i na mostek z kanału 1 i 2 a suba zostawić jak jest. co o tym myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze cos chyba jest nie tak bo mi sie spalił dzisiaj bezpiecznik 30A:( a nawet nie grałem na 80% możliwości

 

No i stało sie wzmacniacz sie spi........:( Tylko zaśmierdziało spalenizną. Grał sobie dzisiaj ze 20min i nagle się wyłączył.Pomyślełem że może się przegrzał i pewnie się wyłączył, ale strasznie śmierdziało spalenizną. Więc zaglądam do bagażnika a tam wzmak gorący jak cholera i dymek ze wzmaka. To dziwne bo bezpiecznik który zamontowałem pomiędzy aku a wzmacniaczem ten 30A spalił się a ze wzmacniacza poszedł straszny smród i troche dymku. Jak to mozliwe jak we wzmaku były bezpieczniki 35A. Te 35A są całe a wzmak śmierdzi spalenizną:( Nie kumam tego. grał sobie tylko kilka dni i się usmażył je.......:(

 

Nikt nie ma pojecia o co kaman?

 

Może jakieś spięcie było albo co?

 

Panowie macie jakieś spostrzeżenia? Może ja gdzies nawaliłem juz sam nie wiem:(

Edytowane przez ige
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...