Skocz do zawartości

CARAUDIO in by Łukasz !


massikk89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wreszcie mam własne autko wiec postaram sie z czasem zamieścić moje audio :kwasny:

 

 

AUTO : OPEL CORSA B

 

Jednostka sterujaca - PIONEER DEH-30MP

 

Wzmacniacz : SIGNATA RAM 3 MARK 2

SUB : MAGNAT XTC 1500

Kabel sygnalowy (SUB) - DIETZ

Kabel zasilajacy - 20mm2

 

Przod głosniki : Narazie Sony Xplod XS-F1723 ( byly takie od razu przy kupnie auta) ale bede z czasem wymieniał na zakupione juz wczesniej ,,ORION,

model West Coast Customs WCC 652 CX." 2-tweetery ORION oraz zwrotnice!

 

Skrzynia pod suba wykonana przeze mnie :padam: z płyty wiórowej 18 mm , przednia scianka podwojna dla bezpieczenstwa bo glosniczek wazy 10 kg :szok:

 

Jutro reszta foteczek z montarzu :hyhy:

post-1-1217191292.jpg

post-1-1217191293.jpg

post-1-1217191294.jpg

post-1-1217191295.jpg

post-1-1217191296.jpg

post-1-1217191297.jpg

post-1-1217191298.jpg

post-1-1217191299.jpg

post-1-1217191300.jpg

post-1-1217191301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam oj dawno mnie tu nie było i nic nowego nie dodawałem :P

 

Ale muszę przyznać że wiele się po zmieniało u mnie z sprzętem audio.

 

Obecnie wygląda to tak :

 

- Jednostka sterujaca - panasonic CQ-8300U

- Wzmacniacz : Directed D2400

- SUB : DLS X12

- Kabel sygnalowy (SUB) - DIETZ

- Kabel zasilajacy - 25mm2 DIETZ

 

Reszta pozostała bez zmian:)

Lecz mam kilka pomysłów co do nowego wyglądu boczków z glośnikami systemu do przodu :P

 

Dziś doszedłem do wniosku ze najpierw musze uporać się z bagarznikiem bo mam w planach taka skromna zabudowę wzmacniacza:) i kilka drobnych przeróbek aby w koncu zapanował porządek z kablami itp :D

 

Sub gra obecnie w skrzyni CLOSED 30 litrów lecz to tylko tymczasowy jego domek :P Bo napewno niedlugo zamieszka w skrzyni Bass Reflex!

 

Wiec do usłyszenia bo niedługo mnóstwo zmian :P:D

 

Pozdrawiam :(:(:D

post-1-1231973035.jpg

post-1-1231973036.jpg

post-1-1231973037.jpg

post-1-1231973038.jpg

post-1-1231973039.jpg

post-1-1231973040.jpg

post-1-1231973041.jpg

post-1-1231973042.jpg

post-1-1231973043.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StiviHouse, Obecnie mam je podpięte pod samym radykiem i nawet ladnie cykają :rotfl: Narazie wystarcza mi ten w zupelnosci ten zestaw na system do przodu :hyhy:

 

ArcherPAF, Wiesz juz mam opracowane jak wygladac ma zabudowa ale ciekaw jestem jak mi to wyjdzie :D:(

 

arcziflo, Arturek spokojnie :hyhy: jutro moze podjadę :P DLS napewno sprawdzi sie w 101% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921, dokladnie tak jak kolega kuuudlaty, odnalazł moja wypowiedz :?: To jego tymczasowy domek :?: juz od poniedzialku zaczynam ostro zabierac sie do pracy bo ferie zaczynam a obecnie troszke przychorowalem i niestety nie moge nic dalej działać:P

 

Zastanawiam sie na ile HZ zestroic skrzynie pod niego :D:padam:

Może jakieś propozycjie :hyhy:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze Artur sie pozbywa i zmienia, tylko opis ma juz nieaktualny :padam:

Powiedz jak spisuje sie panasonic? Jakos nie mam przekonania do tej firmy moze neislusznie...

Obecnie mam je podpięte pod samym radykiem i nawet ladnie cykają
zakup cos pod przód i pewnie pokaza wiecej :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastah22, oj myśle ze nie slusznie nie masz zaufania do tej firmy ja radyjko mam dosc krótko ponad miesiadz ale Artur ma znacznie dłużej i jest super. Ja to radio moge porownac z poprzednim radyjkiem czyli PIONEER DEH-30MP oraz kilkoma jednoskami z nizszej polki sony blaupunkt i mysle ze roznica jest widoczna na samym starcie:)

Dodam ze za Panasonica dalem praktycznie ta sama cene co Pioneerka pol roku temu. I niestety pioneerek 2 razy nawalil dlatego glownie zmiana nastapila.

Jakosc dzwieku z panasonica jest extra tamtan model pioneera nie dorastał mu do pięt:)

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...