Skocz do zawartości

Sub SQL do +/- 1000zł (używka).


fck44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie BR nie chce. Kojarzy mi sie to z ciagnacym sie, rozlewającym basem. Chce skuulowany bass. Slucham wszytkiego, praktycznie;)

 

Jazz, pop, d'n'b, dubstep (stary klasyczny, a nie rycie piły mechanicznej;p) itd itd moglbym wymieniac dlugo, takze uniwersalnosc przedewszytskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi np jak wypada aliante w porownaniu do dego? Duzo odstaje dego? Ty chyba jestes z Lublina tak?

 

czemu dego miałoby odstawać? jesli naleśnik to 12 si ltd w br miodzio, tylko ma jedną wadę, nie produkują go już a tak to zawsze loteria na co sie trafi. jak w klozecie to wolę dego. taki aluminiak 10, zwarty precyzyjny i punktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko tak zapytam z ciekawości - chcesz przeznaczyć 1k zł na głośnik, a nie możesz podjechać np. do Warszawy na spota ? Przecież to tylko ułamek kwoty (paliwo), którą chcesz na suba przeznaczyć, a posłuchać tam będziesz miał już co. I napewno będziesz już wiedział więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zasil go porządnie, szczególnie mam na rzeczy zasilenie go jednym piecem a nie jakis czterokanałowiec co ma Ci ciągać ta wofery i w mostku suba.

Krótko jeden sub jeden piec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dego taki jak u Ciebie Adamu to też fajna sprawa, nie mniej jednak ja tam swojego naleśnika nie zamieniłbym na niego

każda sroka swój ogon. u mnie siedzi 12 alu i nie przewiduje zmiany, miałem w aucie praktycznie wszystko co było ciekawe, lotus, focal utopia, naleśnik był też przez chwile, jednak finalny wybór padł na dego głównie za to ze idealnie sie z wooferami zgrywa i nie ma problemu aby był "widoczny z przodu" (a wysadzić z fotela też potrafi:))

 

To jeszcze zasil go porządnie, szczególnie mam na rzeczy zasilenie go jednym piecem a nie jakis czterokanałowiec co ma Ci ciągać ta wofery i w mostku suba.

Krótko jeden sub jeden piec.

 

ja mam własnie z 4 kanałówki woofry i sub i nie narzekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to jakiej

 

no niby "the best amplifier in the world" (marketingowe bzdety)

 

szkoda że wtedy nie miałeś go czym "lepszym" popędzić, może byś był jeszcze lepiej zadowolony i zmieniłbyś zdanie ;)

 

problem tego konkretnego naleśnika polegał na tym że był w klozecie i nie zachwycał, jakby mi sie trafił na test w br to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby "the best amplifier in the world" (marketingowe bzdety)

 

skromny jak zwykle :D i dobrze :)

 

problem tego konkretnego naleśnika polegał na tym że był w klozecie i nie zachwycał, jakby mi sie trafił na test w br to kto wie :)

 

raczej wina pewnie mono, ale ja tam nie narzekam na niego - jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi "wywindowany" plasterek też nie podszedł ale absolutnie nie ganię dobrze wiemy , że setupu szuka się długo .

P.S. autorowi życzę jak ...najkrótszej drogi do grania, jego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet (stosunkowo) "wysoko" tzn. "nieschodzący" sub dobrze zgrany z przodkiem zagra "przyjaźniej" niz jakies nisko burczące buczydło :rotfl: .

To Twoje słowa Grześ, że "system to drużyna" :rotfl:

 

wasylwek

 

Fajnie by było trafić za pierwszym razem hehe;)

jak się uda ...graj w totka :rotfl:

 

P.S. wszystkie wymienione suby przez kolegów są ...warte posiadania :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamu mozna wiedziec o jakim amp mowa?;)

 

proszę

http://www.powernetshop.at/en/media/docs/braxmatrixx4.pdf

 

 

Fajnie by było trafić za pierwszym razem hehe;)

lepiej najpierw pojeździć po kolegach i sie trochę osłuchać a zacząc kupować w kolejnym kroku, inaczej szkoda kasy i czasu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet (stosunkowo) "wysoko" tzn. "nieschodzący" sub dobrze zgrany z przodkiem zagra "przyjaźniej" niz jakies nisko burczące buczydło :rotfl: .

To Twoje słowa Grześ, że "system to drużyna" :rotfl:

 

Sylwku, wcale nadal nie twierdzę że to dla wszystkich musi grać naj ...

niżej, głośniej, lepiej.

i jeszcze musi pasować wszystkim we wszystkich aplikacjach.

Stawiam tylko w wątpliwość czy jest w Polsce choć jeden Subwoofer CA który przy takiej samej średnicy zejdzie niżej w Closed niż Aliante.

 

PS

Kiedyś też napisałem, że jak ja coś sobie kupuje to ..... przestaje hajendować :rotfl: (przynajmniej dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik marcin-real dnia 15 czerwiec 2011 - 19:35 napisał

2x Audio System HX 08SQ :zakochany:

+ mega szybki

+ mega kontrola

+ mała buda

+ spięte w 2ohmy więc wzmak można fajny dorwać za fajny pieniądz ...

 

 

bi- amping dużo większe pole manewru w przyszłości ... zawsze można wzmakami powachlować ... to na woofer to na tweeter ...

 

 

+1 :super:

 

widze ze wszystkim sie podoba taki zestawik :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie tylko ...... który subwoofer oprócz ( tu prosił bym aby Woolly24 "się nie wychylał") zagra niżej w Closed niż Aliante.

Znam tylko jeden taki model i na niego poluję :zawstydzony: .

Ja cicho jak myszka Grzesiu. P.S ale on jest w ogóle do dostania jak myślimy o tym z naszej dawnej rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cicho jak myszka Grzesiu. P.S ale on jest w ogóle do dostania jak myślimy o tym z naszej dawnej rozmowy?

 

Tak, to ten z naszej dawnej rozmowy. Nadal na niego poluję problem tylko, że europie pojawia się mniej więcej jeden na rok do sprzedania :kwasny: a lista chętnych jest dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GENESIS AUDIOPHILE A25.01

Miałem w samochodzie pod Keniem w8531 i PP DCX ale nie pamiętam modelu. Grał w closed i powiem szczerze, że robił robotę. Jedyny problem z nim był taki, że nie był mój i musiałem go oddać. Ale z czystym sumieniem mogę polecić.

Jakość, dynamika, precyzja, moc, zejście, wszystko na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...