Skocz do zawartości

Sub SQL do +/- 1000zł (używka).


fck44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Temat radia mam juz za soba, wpadnie albo alpine 7906 albo soniacz c90r;)

Na przód pojdą raibow'y cs265.25 germanium z nowymi zwrotkami pod te glosniki i napędzi to u-dimension prox 840.4comp.

 

I teraz tak.. Nie wiem czy przód puscic w bi ampingu, wtedy musiałbym kupować wzmaka do suba a tak zmostkowalbym 2 kanały i puscił suba z u-dimension'a.

 

Z tego co obecnie wisi na allegro to zainteresował mnie:

Seas Lotus sw250

helix w10

focal utopia 27wx (chociaz ludzie mówią, ze ma on bardzo specyficzne brzmienie i nie kazdemu musi sie to podobać)

lub dego sp10 ( z tym, ze nie ma go aktualnie do kupienia)

 

Od suba oczekuje jak najwiekszej kontroli i DYNAMIKI, bass nie moze sie ciągnąc i byc mulowaty. Licze czegos więcej niz "normalny" bass hehe;) Będzie on w hatchbacku (golf mk2) wiec nie chce też aby zagłuszał przód, tym bardziej, ze z tylu nie będzie nawet kanapy a tylko poł-klatka (rollbar).

 

Liczę na wasze propozycje;)

 

Z gory dziękuje za porady.

 

Pozdrawiam Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x Audio System HX 08SQ :zakochany:

+ mega szybki

+ mega kontrola

+ mała buda

+ spięte w 2ohmy więc wzmak można fajny dorwać za fajny pieniądz ...

 

I teraz tak.. Nie wiem czy przód puscic w bi ampingu, wtedy musiałbym kupować wzmaka do suba a tak zmostkowalbym 2 kanały i puscił suba z u-dimension'a.

bi- amping dużo większe pole manewru w przyszłości ... zawsze można wzmakami powachlować ... to na woofer to na tweeter ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x Audio System HX 08SQ :zakochany:

+ mega szybki

+ mega kontrola

+ mała buda

+ spięte w 2ohmy więc wzmak można fajny dorwać za fajny pieniądz ...

 

 

bi- amping dużo większe pole manewru w przyszłości ... zawsze można wzmakami powachlować ... to na woofer to na tweeter ...

 

+1 :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się gdzie jest to zadupie ?? :P

 

zawsze można jeszcze rozważyć hx10sq.

 

ale są jeszcze inne mniej znane konstrukcje jak morel ultimo , DLS iridium i10, nobelium i10, hertz ml 2500, jl 10w6 , zapco i-10,

 

oraz rockfordy rfr3110, czy rfd 1210

 

myślę że kupując suba za sporą kasę chciałbym zrobić odsłuchowe rozeznanie wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...