Skocz do zawartości

Kabelki RCA o długosci 1,2 -1.5 m


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem ze tematów o kablach bylo juz wiele ale mam mały dylemat

poszukuje kabli RCA o dlugosci ok 1.2 -1.5 m

O ile w kablach 5m jest duzy wybór i dużo testów, recenzji to w kabelkach o takiej dlugosci wybór jest dosc mizerny....

 

Mozna zrobic na zamówienie kabel Klotza Lagrande lub Sommer Spirit. ale cena troszke za duża dla mnie (potrzebuje 3 sztuki)

 

Zna ktoś moze kabelki Cabletech Audio Platinium Cabletech lub BEGLI PERFEKT Begli ?

Lub moze znacie cos godnego polecanie w cenie ok 50 zł za kabelek?

 

Pozdr

Pawels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale idzie mi to tragicznie

skądś to znam... przynajmniej dopóki nie kupiłem porządniejszej lutownicy, przyprawiało mnie to o siwe włosy na głowie :) Dodatkowym plusem jednakże jest możliwość dobrania długości dokładnie pod Twoje potrzeby - może ktoś z forum mógłby Ci w tym w ostateczności pomóc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam za bardzo o co Ci chodzi ?? co chcesz podłączyć - proca ze wzmakiem w bagaju ??

Jeśli tak to problemów z zakłóceniami raczej nie bedzie przy nawet badziewnym kabelku ...

A ty rzucasz kilka fajnych RCA Home audio .... każdy z nich zagra - a różnicy nie usłyszysz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam za bardzo o co Ci chodzi ?? co chcesz podłączyć - proca ze wzmakiem w bagaju ??

Jeśli tak to problemów z zakłóceniami raczej nie bedzie przy nawet badziewnym kabelku ...

A ty rzucasz kilka fajnych RCA Home audio .... każdy z nich zagra - a różnicy nie usłyszysz ...

 

 

dokladnie - podłączenie procka ze wzmakami w bagazniku

Niestety w jednym miejscu kable bedą krzyrzować sie z kablami zasilajacymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jezeli kabel lutowany to co polecacie?

Jaki przewód? Klotz ? Sommer spirit? czy co innego..

Wtyki neutrik ? Nakamichi ?

 

Podaj meila to wyśle Ci zdjecie przewodu z którego robię interkonekty ...samo miodzio ...miedż srebrzona w teflonie i bawełnianym oplocie ...wtyki Neutrik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj meila to wyśle Ci zdjecie przewodu z którego robię interkonekty ...samo miodzio ...miedż srebrzona w teflonie i bawełnianym oplocie ...wtyki Neutrik.

 

 

Nie chodzi Ci czasem o RK50? Ruski koncentryk z miedzi posrebrzanej. Świetny kabelek w rewelacyjnej cenie, tylko ma jedną wadę - jest sztywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...