Skocz do zawartości

Kostka do radia Acoustic solutions


pasta725
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem nowy na forum witam wszystkich.

Zakupiłem radio, nie śmiejcie sie z jego klasy :) ma sobie coś tam tylko brzdąkac.

No i tu jest problem, mam w instalacji zwykle iso, a tu w radiu jest jakas hiper, kosmos customowa kość :D

Ma 18 pinów, wysokość 10mm i szerokość 24-25.

Wie ktoś jak to podłaczyć? Dodaje foto.

http://images38.fotosik.pl/893/ccf1eb957712cb8emed.jpg

http://images40.fotosik.pl/895/0bf80d3b07943263med.jpg

 

Nie ma tu zadnych specjalistów którzy mogliby mi doradzić co zrobić?

 

Sory pinów jest 16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest mnóstwo kostek połączeniowych do różnych radioodtwarzaczy. Nie sądzę, abyś znalazł oryginał od Twojego cudeńka, ale warto przyjrzeć się tym kostkom, zapytać o wymiary i dobrać jakąś odpowiednią (ewentualnie wtedy lekko podszlifować, aby pasowała). Nikt tego za Ciebie nie zrobi, szczególnie, że pewnie nikt takiego radia w rękach nie miał;-)

 

PS. powinieneś dostać od sprzedawcy odpowiednią przejściówkę do podłączenia tego radia, bo bez niej radio staje się bezużyteczne. To tak jakby Ci ktoś sprzedał telewizor bez przewodu albo bez pilota sterującego większością funkcji. Sam ostatnio dostałem Pioneera bez tej kostki i nie odpuściłem dopóki koleś jej nie dosłał, bo nie kupowałem "zajmowacza" miejsca na regale, tylko grające radio w 100% sprawne i gotowe do instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...