Skocz do zawartości

wzmacnacz + sub


leon333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

nie znam się za bardzo w doborze sprzętu więc proszę o pomoc

kupiłem już do Skody Octavia II głośniki na przód Hertz DSK 165 i teraz chcę dokupić sub + wzmak (muzyka głównie klubowa i radiowa )

mam okazję kupić tanio wzmacniacz Sony XM-444 (moc max 4 x 80 W (4 Ohm) - moc max 2 x 220 W (4 Ohm) - impedancja obciążeniowa od 2 Ohm - filtry dolno i górnoprzepustowe - 80Hz - pasmo przenoszenia 5 Hz - 50 000 Hz - zniekształcenia poniżej 0,005 %)

warto się tym interesować. jeśli jest słaby to co byście polecali tak do 200zł(używkę)

jeśli chodzi o sub to zastanawiam się nad takimi:

Powerbass S-10 lub S-12

Rockford Fosgate R1 lub P1

RE Audio RE-10S4

 

w razie czego któryś z tych sub będzie odpowiedni do tego wzmacniacza Sony XM-444

 

z góry dziękuję za każdą sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyszukalem na necie to za mocarny to ten wzmacniacz nie jest... 4*35/2*80 W RMS. Moim skromnym nie zabardzo sie on nadaje do nawet tak niewymagajacych mocowo subow jak RF P1. 80W Rms na suba 150W wydaje sie deko przymalo - no ale plumkac cos tam zawsze bedzie.

Moja niesmiala rada szukac czegos jeszcze slabszego na suba lub zmienic wzmaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki. to poszukam chyba słabszego suba.

a np mostkowanie kanałów pomogło by trochę??

Ten wzmak ma po zmostkowaniu kanalow 3 i 4 cale 80W RMS hehe Wiekszego mostka juz nie da sie zrobic :P

Suma sumarum jego parametry pod twoje audio mialy by 2*35 + 1*80W RMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...