Skocz do zawartości

Czy opłaca się inwestować w Radio przy danym car audio ??


Naix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie radia, a dokładniej sprawa wygląda tak: Mam Peugeota 206 cc i planuje stopniowo kupować Car audio w związku z tym że nie mam radia to od niego czas zacząć i tu moje pytanie czy opłaca się kupować radio za jakieś większe kwoty czy takie do 300zł( na chwile obecną więcej nie mam). Plany co do innych części CA mam następujące: wyciszenie drzwi + jakieś porządne głośniki na przód żeby potrafiły dość nisko zejść, mam zamiar na nie wydać coś w granicach 700-900zł,wzmacniacz pod wyżej wymienione głośniki, jakiś sub w małej skrzyni zamkniętej do bagażnika i pod suba osobny wzmacniacz. Doradźcie panowie czy jest sens pakować kasę w radio czy takie za 300zł wystarczy, nie jestem melomanem, muzyka jakiej słucham to Club,Dance,House trochę Pop, cenię sobie dobrze brzmiący bas. Proszę o poradę, aha i nie piszcie co byście kupili jeśli chodzi o osprzęt bo to nie jest teraz najważniejsze, najpierw musi być radio bo na chwile obecną mam kaseciaka i oczekuje porady tylko o to czy przy takich perspektywach osprzętu CA drogie radio jest potrzebne czy nie ? Myślałem nad czymś takim http://moto.allegro.pl/kenwood-kdc-4051ur-kdc-4051ug-super-oferta-sklepfv-i1649566112.html lub http://moto.allegro.pl/pioneer-deh-1300mp-deh-1320mp-new2011tanisklep-gls-i1649880832.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

moim zdaniem załóż sobie jakiś poziom podzespołów - i kupuj je w miarę możliwości kolejno.

 

Kupiłem kiedyś radio blaupunkta - było znośne, do momentu, w którym nie zmieniłem na Alpine 9855r - różnica potworna, problem mam ze sprzedaniem poprzedniego - stąd kasa wywalona dwa razy.

 

Możesz pokojnie kupować używki - zawsze dużo taniej, a naprawdę przezwoite radio dostaniesz za ok 500 - więc w tym sensie lepiej zainwestować. w finalnym rozrachunku wydasz mniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się także z wypowiedziami kolegów wyżej. Na uzywanym sprzęcie napewno niestracisz, pytanie jeszcze co kupisz??

Z radyjek co ja bym Ci mógł polecić to np. Jvc sh1000. Dla mnie naprawdę dobrze brzmiące radyjko z aktywka,czasowkami, dla ludzi ceniących sobie dodatki ma na wyposażeniu wejście na USB oraz slot na kartę pamięci. W uzywce jak dobrze poszukasz można w fajnych pieniazkach je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...