Skocz do zawartości

Seat Cordoba 6k


Nekci1985
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A.PROC to ten przycisk, z którego wchodzisz w czasówkę i zwrotnicę;)

U mnie w czasówkę i zwrotkę wchodzę trzymając kilka sekund przycisk "Menu". Chyba że to nie ta nazwa :P. W ust. było "other" i chyba "HSIO", przełączyłem na opcje nr. 2 nie pamiętam dokładnie. Zmieniłem kilka opcji i nie jestem w stanie powiedzieć co mogło tak wpłynąć :zalamany:

Co do cięć na radiu to tnę morelki od 50Hz ze zboczem na FLAT, ale ori zwrotka i tak robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dziś miałem okazję seata posłuchać i wrażeniami się podzielę :)

Necki nic nie wspominał, że wzmaki ładnie na półkach siedzą a sub mieszkanie dostał i od jakiegoś czasu już gra, pewnie ze skromności, wrodzonej zresztą :D

Zakup SS jako napędu wooerów jak najbardziej trafiony jest, podobnie sprawa wygląda z duetem AS-a na dole. Jest kick i jest bas, które całkiem ładnie się zgrywają, jeszcze gmerania w gainach i cięciach pewno trochę będzie. Efekt pewnie byłby jeszcze lepszy gdyby nie ori zwrotka i chyba tyko kwestią czau jest jak wyleci a całość z radia będzie dzielona.

Moim zdaniem brak tylko wzmaka na tweetki, a całość ma szansę zagrać tak jak necki oczekuje,czyli ze strzałem i wykopem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tyko kwestią czau jest jak wyleci

i radia ;)

Mam nakreślony wzorzec i staram się dążyć do niego. Jeszcze duuuużo zabawy przede mną. Jak tylko będzie opcja na wywalenie ori zwrotki to ruszam dalej z pracami. Na razie czekam na przypływ funduszy bo zapowiada się ciężki okres. Dzięki za dzisiejszego "spota" :D i rozjaśnienie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...