Skocz do zawartości

Jakie głośniki na przód - Honda Accord VII


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz obsługiwać system za pomocą seryjnego radia to od razu daruj sobie tą zabawe. Jak robiłem stage 1 w accordzie to własnie z jajek 6x9 z półki pociągniety dla suba był hi low. Seryjne radio PSS jest lekko mówiąc kiepskie. Zero jakiejkolwiek kontroli.

Stąd była szybka decyzja o zabudowaniu niezależnego "normalnego" radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że seryjne radio to badziewie, ale jednak nie chciałbym nic zmieniać z tą jednostką. Nie bardzo jest gdzie włożyć dodatkowe radio ponieważ mam pod radiem napęd DVD pod nawigację i zostaje jedynie schowek niżej tego napędu w który może bym coś tam wcisnął, ale jak to będzie wyglądało? :zdegustowany: poza tym obsługa byłaby utrudniona gdyż przeszkadza drążek od biegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod radiem napęd DVD pod nawigację i zostaje jedynie schowek niżej tego napędu w który może bym coś tam wcisnął, ale jak to będzie wyglądało?

 

właśnie tam spokojnie radio się mieści. ja mam w tym samym miejscu i nie ma problemów z obsługą radia. wejdź w dział nasze instalacje i wpisz w szukajkę accord. pokaże ci się temat kolegi maciatego gdzie na zdjęciach będziesz mógł zobaczyć jak to wygląda. i nic nie musisz robić ze seryjnym radiem zatem łatwo przyszłości wrócisz do serii np przy sprzedaży auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi Maciatego widziałem instalke w Bravo. Ale znalazłem to:http://img4.imageshack.us/img4/9240/dsc0055ipt.jpg

I właśnie w tym miejscu co jest zainstalowane radio ja mam u siebie napęd DVD , a radio u siebie bym musiał wcisnąć w ten schowek niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to jest poprzednia furka Maciatego . Ja mam identycznie zrobione jak on. Musze w wolnej chwili zerknąć na kokpit wersji executive z pss i navi i zobaczyć czy tam jest miejsce na drugie radio. Wydaje mi się że gdzieś widziałem wersje pss z dodaną 2 jednostka

 

P.S już wiem czemu nie znalazłeś accorda Maciatego bo zle ci podpowiedziałem :) temat byl kolegi Karolo a furka którą robił Maciatego :) sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym wy widzicie problem. Tak czy owak, żeby wstawić ramke na radio i uporać sie z kablomanią, trzeba rozebrać większą część środka pulpitu, konsoli, deski jak zwał.

Nie wiem, też w czym jest problem z tym DVD......... wystarczy je wykręcić i wstawić na jakieś mocowanie do schowka. kabelki poprzedłużasz i będziesz miał maline.

Druga sprawa, że w to miejsce wchodzi spoko radio 2 din, więc w ogóle wywaliłbym to wszystko.

Znam to auto od A do Z w tej materi, oprócz tego robiłem jeszcze jedno podobne, właśnie na instalce 2 din i takową polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, też w czym jest problem z tym DVD......... wystarczy je wykręcić i wstawić na jakieś mocowanie do schowka.

Dzięki Karolo za info , nawet nie wpadłem na pomysł przeniesienia DVD do schowka (genialne rozwiązanie).

Mógłbyś przy okazji zaproponować jakich użyć dystansów (wiem że pasują od Civica ale które?)może masz jakiś link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dni próbowałem kupić głośniki Morel Tempo 6,na które się zdecydowałem,ale są one ciężko dostępne w Anglii :zalamany: poprostu ich tutaj nie widać.

Na ebay-u są jakieś inne modele,a jak próbowałem kupić z Allegro to nie wysyłają za granicę kraju :rozpacz:

Próbowałem się kontaktować z wyżej polecanym użytkownikiem AUDIOCARS,który prawdopodobnie posiada te głośniki lecz nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

W takim wypadku chyba jednak zainwestuję w Hertz ESK (są dostępne na ebay-u :super: ). I tutaj pytanie do posiadaczy tego modelu. Czy jesteście zadowoleni czy jednak zaproponowalibyście coś innego.

 

Przed chwilą zajrzałem odruchowo na ebay-a i ku memu zdziwieniu ukazały mi się przed oczyma Morelki które spoczywają we Włoszech.

Wielce się nie zastanawiając kupiłem je :hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morel Tempo 6 http://cgi.ebay.co.uk/KIT-2-VIE-MOREL-TEMPO-M-TE6-2X-165mm-280w-NEW-ITALIA-/140424701895?pt=Altoparlanti_e_Subwoofer&hash=item20b1f6e7c7

 

ja kupowałem od tego sprzedawcy właśnie z Włoch. Szybko i profesjonalnie

Właśnie od niego kupiłem.Zamówiłem również dystanse i maty wygłuszające takie jak polecałeś.

Teraz tylko czekać na paczuszki,a później do dzieła. :D

Dziękuję wszystkim za pomoc :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...