Skocz do zawartości

Ogładaliście meczyk?


zalewix1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od 19lat sercem jestem za RedDevils, ale rozum podpowiadał, Barca mistrz!! i tak było.... van der Sar podarował Barcelonie dwie brameczki poprzez złe ustawienie, w czym wydatnie pomogli obroncy zasłaniajac mu wszystko... no ale Kuszczak jest bleeee i lepiej było dziadka wystawić... mimo wszystko mial też kilka parad, a Barca... no cóż... jak tylko chce się z nimi prowadzić otwarta grę (nie tak jak Real, że stawia autobus w bramce i czeka) to się zbiera baty. szacun dla Katalonii!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale Kuszczak jest bleeee i lepiej było dziadka wystawić... mimo wszystko mial też kilka parad,

 

kolego siedzę troche na wyspach i wiesz jaką Kuszczam ma tu ksywkę "Kuszczak-Wpuszczak" jest on poprostu za słaby i dlatego nie broni. A teraz van der sar idzie na emeryturkę i Sir Alex Ferguson szuka nowego bramkarza więc nie ma raczej co liczyć że Kuszczasz zostanie podstawowym bramkarzem.

 

Wracając do meczu to gra Barcy to poezja (jakie oni mają tam nazwiska jeśli się ktoś interesuje to po tym mógł stwierdzić że wygrają) i tego wieczoru angielski futbol był poprostu za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest nowy bramkarz w MU De Gea. Co do Kuszczaka to miał swoje 5 minut i ich nie wykorzystał, furory już w Anglii nie zrobi. Co do Van Der Sara, to wcale źle nie bronił przy pierwszej bramce fakt, on zawinił, ale przy 2 koledzy go przysłonili a przy 3 nie miał szans, żeby taką piłę wyjąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Barca to chodowla pilkarzy takich jak Messi,Xavi,Iniesta itd.Ostanie lata pokazaly ze sa nie do pokonania ale i tak calym sercem bylem za Man Utd! Chociaz rozum podpowiadal co innego....Poczekajmy jeszcze rok i Barca sie skonczy a Manchester dalej bedzie grac w finalch LM :P Barca w przeciwienstwie do innych druzyn rozkreca sie z minuty na minute a gdy posiadaja pilke nikt nie jest w stanie jej im odebrac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie interesuje mnie ten sport ale wczoraj akurat siadłem i obejrzałem cały mecz. Nie kibicowałem nikomu (bo jak wczesniej wspomniałem nie lubie ogladac pilki noznej) ale milo bylo popatrzec na Barcelone. Kurde jak ta pilka im sie kleiła do nogi, jak rozgrywali akcje to szok....... super mecz i wygrali zasłużenie. Jako obiektywny obserwator nie sympatyzujący z zadną druzyną Barcelona byla duzo lepsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polemizowabym co do Kuszczaka... ksywę to on ma Kuszczak-Wpuszczak u Polaczków, po meczu z Kolumbią, gdy puścił bramkę z połowy boiska. Chciałem jeszcze dodać, że miał swoje 5 minut w sezonie 2009/10 grał za van der Sar`a w 11 spotkaniach i zbierał wtedy znakomite recenzje, statystyki które ma w MU od czasu przyjscia to 61 meczy / 27 razy miał czyste konto, nie jest chyba źle... a szans dostawał tyle ile dostawał, bo.... Ferguson tylko stawiał na Edwina (gośc genetycznie jest niekontuzjogenny), czemu w sumie się nie dziwię, bo gość jest mega dobry.

 

Kepke a nasz model Fabiański jaką ma ksywkę na Wyspach?? bo dla mnei ten to dopiero jest nieporozumienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabiański jest słaby za to Szczęsny rośnie na gwiazdę i Angole się nim zachwycają ale jedno trzeba powiedzieć jedynie mamy dobrych bramkarzy którzy osiągają coś jeśli chodzi o piłkę reszta to... pozostawię to bez komentarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak calym sercem bylem za Man Utd! Chociaz rozum podpowiadal co innego....

Ja też liczyłem na ManU ale wiedziałem że lekko nie będzie, zwłaszcza z tak grającą Barcą, choć gdyby w Manchesterze grał jakiś gracz pokroju płaczka Cristiano to inaczej by było, tworzą drużynę i to jest super ale czasem brakuje indywidualności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabiański jest słaby za to Szczęsny rośnie na gwiazdę i Angole się nim zachwycają ale jedno trzeba powiedzieć jedynie mamy dobrych bramkarzy którzy osiągają coś jeśli chodzi o piłkę reszta to... pozostawię to bez komentarza.

 

Szczęsny jest dobry, dobrą prasę ma tez za to swoje boiskowe zuchwalstwo, to się ludziom podoba:)

a co do naszych zawodników..... cóz.... bramkarze i.... długo długo nic.... chociaz przynajmniej ten Piszczek, Lewandowski i Błaszczykowski jakieś tam dobre opinie w Reichu zbierają:)

 

no ale nic straconego... juz wkrótce mecz z Argentyną i poogladamy resztę naszych "żelusiuuuufff" w akcji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz. Kibicowałem? Hmmmm, nikomu bo żadnej z tych drużyn nie lubię. W sercu Madrycka Biel + nasz stołeczny klub. Z angielskiej najbardziej lubię Chelsea. Co do finału podszedłem jak do zwykłego meczu. Spektakl ok, szkoda że w wykonaniu jednej ze stron i prawdę mówiąc to powinno być 3:0 bo Giggs był na spalonym. :) Wygrała lepsza drużyna tym razem. Co do wypowiedzi:

a Barca... no cóż... jak tylko chce się z nimi prowadzić otwarta grę (nie tak jak Real, że stawia autobus w bramce i czeka)

 

to powiem tak. Skoro Barcelona jest taka świetna, to czemu nie dała rady rozmontować tej obrony Realu? :) Wszyscy się szczycicie ich grą, a prawda jest taka, że w tym roku już ekipa z Madrytu postawiła dobry opór i w przyszłym sezonie może będzie jeszcze lepiej o ile Mou zostanie (a zostanie na pewno). :) Kibice Barcelony szukacie usprawiedliwienia porażki w pucharze hiszpanii, heh. Dobra taktyka to coś więcej niż dobra ekipa. Skoro Barcelona gra taką piękną otwartą piłkę, to czemu grają 4-3-3? Niech grają jak radził Cantona w Joga Bonito czyli 2-4-4 albo 2-5-3 czy jeszcze więcej napastników. Sędziowie skrzywdzili w LM już tyle razy inne drużyny, a Real był kolejną z nich. W finale LM sędzia pomógł ManU, ale to nie było wypaczenie wyniku, a wywalenie Pepe w półfinale LM to była duża pomoc, kolejna zresztą na korzyść Barcelony. To samo było w przypadku Van Persie'go i Drogby. Co już nie pamiętasz meczu z Chelsea i tego jak Ballack uderzał na bramkę Barcelony, a jeden z katalończyków zagrał ręką w swoim polu karnym, a ten nam dobrze znany sędzia Howard Webb tego nie gwizdnął? Nie oglądałeś powtórek sytuacji Pepe'go z Alves'em? Nie widziałeś, że go nawet nie dotknął tam? Nie pamiętasz sytuacji jak Van Persie kopnął w stronę bramki Barcelony nie słysząc gwizdka i nie widząc reakcji sędziego liniowego, a potem obejrzał za to drugą NIE SŁUSZNĄ żółtą kartkę za co w konsekwencji wyleciał z boiska? I powiedz mi, że Barcelona nie jest faworyzowana i jest najlepsza na świecie. :rotfl: heh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Barcelona jest taka świetna, to czemu nie dała rady rozmontować tej obrony Realu? :) Wszyscy się szczycicie ich grą, a prawda jest taka, że w tym roku już ekipa z Madrytu postawiła dobry opór i w przyszłym sezonie może będzie jeszcze lepiej o ile Mou zostanie (a zostanie na pewno). :) Kibice Barcelony szukacie usprawiedliwienia porażki w pucharze hiszpanii, heh.

 

po pierwsze, kto był w finale LM?? Barca... to chybarozmontowała obronę Realu... po drugie, wszyscy szczycą się gra Barcy, bo gra ich wygląda jakby piłak chodziła po sznurku... po trzecieekipa z Madrytu postawiła opór tylko w dugiej połowie sezonu... (czytaj autobus) w pierwszej połowie sezonu przypominam 5:0 - to co mówiłem, zagrali otwarcie i dostali baty okrutnie u siebie. po piąte (5:0).. .w przyszłym sezonie będzie lepiej?? hmmmm... zobaczymy, od dwóch sezonów ma być lepiej i nie jest... a włodarze Królewskich wydali na zawodników co najmniej 2 razy więcej co włodarze Blaugrany.... (sama kasa nie gra), po któreś tamz kolei.... nie jestem kibicem Barcelony, nei lubię ich i mam gdzieś ile zdobyli w tym sezonei trofeów, ale jak widzę to "inwalidztwo Realu" w czasie gry, tylko i wyłącznie z Barca (bo z innymi potrafią grać widowiskowo) to żygać mi się chce, że tracę 2h przed TV patrząc na dwie drużyny, z których jedna ma ochotę do grania a druga modli się o przetrwanie.

Co do sędziowania... od dawna jestem za video zapisem, gra jest o wielkie pieniądze i powinno wszystko być czarne na białym, a że Barcelonie sędziowie pomogli... no cóż, jak to się mówi "Szczęście sprzyja lepszym" :)

 

pozdrawiam uzaleznionych od RED DEVILS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...