Skocz do zawartości

Astra 3 H Radio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie posiadam astre H (3) Jest tam zamontowane radio na 2 diny CD/mp3. Wiem ze jest do niego zaslepka aby zamontowac np. na 1 din, lecz doszly mnie sluchy, gdy odlacze radio oryginalne to nie bedzie mi dzialal komputer pokladowy :/ ze jest to niby powiazane z radiem...? Czy ktos cos montowal w astrze ? bo posiadam Pionka z AVH-5900DVD i podlaczyl bym go sobie :> ale nie kosztem utraty komputera :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec chodzi o to ze np mam tam silnik turbo a wskaznika temp. wody nie masz :/ tylko po wejsciu w tryb serwisowy masz dostep do temp. wody. :] no i oczywiscie masz tam srednie spalanie i takie tam sobie :P Na forum astry nie pytalem ale bede chyba musial :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak utracisz wszystko ... Do tego musisz wylogować jednostkę w kompie ...

Ja np utracę ...

-Telefon

-NaVi

-Komputer pokładowy ... dla jednego żadna strata ... dla mnie duża - spalanie, przebiegi, wiem kiedy się wypala dpf itp itd

-sterowanie z kiery

 

zdecydowałem się na pozostawienie seryjnej jednostki + światłowód + procesor ...

 

jak wchodzić w tryb serwisowy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo przytrzymaj przycisk "settings" do usłyszenia sygnału. Potem przyciskiem BC zmieniasz strony trybu serwisowego. Na jednej ze stron przekonasz się jak bardzo oszukuje cię prędkościomierz :)

 

 

 

 

PS. na priv poszło pytanko co do światełka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter do radyjka pioneer PC99-PIO potrzebny jest do sterowania radia (pioneer) z kiery (Autoleads PC99-PIO Steering Wheel Stalk Adapter Lead) w przypadku gdy macie inne radyjko np sony ten adaptor nie będzie pasować i cos takiego TSVX002 Adapter do obsługi kompa z kiery w nowszych oplach z szyną can (Connects2 CTSVX002 CAN-Bus Steering Control Adaptor with Speed Sensor Control)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...