Skocz do zawartości

wzmak do gziw 300x


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sory że zakładam po raz kolejny ten temat ale wcześniej nie trafiłem w dobre forum mam nadzieje że teraz bedzie ok. A więc tak posiadam głosnik jak w tytule ma on 350W w rms także przydałby sie jakiś piec z 400W rms teraz pytanie do was jaki?? myślałem nad hpb-1502 ale czytałem o Nim nie za dobre opinie problem polega na tym że moge przeznaczyć tylko 350zł (razem z kablami bo w tej chwili mam za cienkie). Pomożecie w wyborze?? dodam jeszcze że głosnik siedzi w obudowie 57L netto szczelina 37-38 Hz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że nie nowy ;) właśnie dlatego napisałem o hpb-1502 bo tylko on jest w tej cenie z taką mocą no jeszcze peiyingi niektóre dlatego chcem poprosić kolegów z forum o pomoc żeby dokonać jak najlepszego wyboru

 

Nowy ?? Mam nadzieje że nie.. bo w tej cenie 400W RMS @ 4Ohm jest ciężko kupić ...

 

 

Może Rodek RN-2160 ?

ten co Mi podałeś jest ok ale mam do wydania niestety 350zł no i musze kupić grubsze kable zasilania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taki Kenwood PS-400M http://allegro.pl/monoblock-kenwood-ps-400m-high-end-i1631528166.html powinien sobie poradzić z tym głośnikiem.

kenwood dobra firma ale on ma 300W przy 14,4 V nie za mało?? i dodam jeszcze że zakup bedzie coś około 5 czerwca także dlatego wolałem najpierw popisać na forum żeby nie żałować zakupu :rolleyes:

 

Poradzi sobie spokojnie ale znow budzet trzyma :( Na same kable z osprzetem trzeba liczyc 100zł ....

osprzęt mam potrzebne mi bedą tylko z 5,5m plusa 20mm^ i metr minusa 20mm^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kenwood dobra firma ale on ma 300W przy 14,4 V nie za mało??

 

Nie :) Da sobie radę.

 

osprzęt mam potrzebne mi bedą tylko z 5,5m plusa 20mm^ i metr minusa 20mm^

 

W takim razie kup kable spawarkowe z hurtowni elektrycznej czy z allegro. Nie zapomnij wymienic bezpiecznika na odpowiedni do przekroju i o konektorach na tenze przekroj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może taki Kenwood PS-400M http://allegro.pl/monoblock-kenwood-ps-400m-high-end-i1631528166.html powinien sobie poradzić z tym głośnikiem.

jak już coś to wolałbym w tej cenie http://allegro.pl/ground-zero-gzra-2200x-gwarancja-i1628470177.html

 

Nie :) Da sobie radę.

 

 

 

W takim razie kup kable spawarkowe z hurtowni elektrycznej czy z allegro. Nie zapomnij wymienic bezpiecznika na odpowiedni do przekroju i o konektorach na tenze przekroj ;)

spokojnie jeżeli chodzi o podłanczanie to wiem wszystko bezpiecznik bede musiał wymienić tylko na mocniejszy w tej chwili mam 30A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak wolal bym kenwooda ;) Lepiej sobie poradzi ;)

ale spójrz że to jest licytacja i jeszcze 5 dni także niestety po pierwsze cena bedzie napewno wyzsza a po drugie ja kase bede miał 5 czerwca :zdegustowany:

 

No właśnie :) Poza tym z szeroko pojętą jakością jest u niego lepiej. Seria PS to bardzo dobra, wysoka seria kenwooda.

http://allegro.pl/kenwood-kac-729s-gwarancja-i1628056907.html ale może dam rade kupić ten jeszcze 9 dni i cena w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale spójrz że to jest licytacja i jeszcze 5 dni także niestety po pierwsze cena bedzie napewno wyzsza a po drugie ja kase bede miał 5 czerwca :zdegustowany:

 

Tak, ale one oscylują w Twoim budżecie. Poza tym nie on ostatni na allegro czy naszej giełdzie :) Cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale one oscylują w Twoim budżecie. Poza tym nie on ostatni na allegro czy naszej giełdzie :) Cierpliwości :)

poczekam jeszcze troche i własnie tak przed 5 czerwca dam ogłoszenie na giełdzie że kupie jakiś wzmak napewno będą propozycje a tymczasem dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż Ci pech. Tak to jest, dobre wzmacniacze w rozsądnych cenach długo na allegro nie wiszą. Ale napewno znajdzie się taki Kenwood, czy to na allegro, czy u nas na giełdzie.

no mam jeszcze pare dni także mam nadzieje że sie jakiś konkretny znajdzie w moim skromnym budżecie :hurra: ps. wiem że moc sie nie liczy troche czytałęm o tym hpb-1502 i wzmaki z niższą mocą od niego mają lepszą kontrole nad głośnikiem he tak naprawde to będzie mój kolejny wzmacniacz ale jeden z mocniejszych bo do tej pory miałem jakiegoś starego sherwooda teraz magnata classic 480 i 360 gladiator porażka he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...