Skocz do zawartości

Wygłuszenie, montaż CA w BMW 525


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zmiana auta wypadła na nieszczęsną E39 525 97r.

Z przodu głośniki 13 cm, radio fabryczne itd... Nigdy nie podejmowałem się tak "wielkiego przerabiania" dlatego chciałbym to zlecić komuś obcykanemu.

Czyli- wygłuszenie drzwi, przerobienie miejsc na woofery z 13 na 16 oraz montaż zwrotek i tweeterów.

Chcę Żeby to było zrobione porządnie i estetycznie.

Czy ktoś z okolic Poznania jest w stanie się tego podjąć?

Możecie podać też namiary na zakłady CA które by się tego podjęły za rozsądną cenę :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno wiadome ze pod 16.. musisz tapicerke przerabiac.. inaczej nie ma opcji.. tez o ile pamiętam to te ori 13 są w takich komorach zabudowane.. ale moge mylic z e38 bo takową też rozbierałem.. Radio to raczej sam wymontuj wsadz ramke jak pod 1 Din i po sprawie poco komuś za to płacic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ja dziś robiłem drzwi w e39 :)

wiec jestem na swiezo. Fakt, ori 13 sa w komorach zrobione. Ja wyrzuciłem te komory, wrzuciłem mdf 18mm na równo z blacha wielkosci tak jak jest kieszen i przymocowałem go do drzwi, nastepnie do tego mdf przykreciłem okragly dystans pod 16. Calosc wygluszylem GMS i po sprawie. Obeszło sie bez ciecia tapicerki a glosniki sa zamontowane tam gdzie 13 :) jesli jestes zainteresowany pomoca pisz na pv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja dziś robiłem drzwi w e39

wiec jestem na swiezo. Fakt, ori 13 sa w komorach zrobione. Ja wyrzuciłem te komory, wrzuciłem mdf 18mm na równo z blacha wielkosci tak jak jest kieszen i przymocowałem go do drzwi, nastepnie do tego mdf przykreciłem okragly dystans pod 16. Calosc wygluszylem GMS i po sprawie. Obeszło sie bez ciecia tapicerki a glosniki sa zamontowane tam gdzie 13 jesli jestes zainteresowany pomoca pisz na pv

odgrzeje kotleta, niedługo będę u kumpla montowa nowe CA, pacjent to e39,

mam pytanie do ciebie kisiel119

płytę dałeś grubości 18mm a jakiej grubości jest dystans pod 16stke?

jakie głośniki zastosowałeś marka, model chodzi mi o głębokość montażową,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...