Skocz do zawartości

Jaki sprzęt do Fiat Cinquecento


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

93mateusz Może lepiej za te 400zł co chcesz przeznaczyc na suba zrób sobie drzwi i kup zestawik GMS-960 XT zasil to jakims malutkim wzmakiem np alpine 3541. Bedziesz się sie cieszył z grania i bedzie to jakoś przyzwoicie zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sub mi polecicie do 400zł z wzmacniaczem by basoowało w aucie :) Wiem mała ilość pieniędzy, ale bogaczem to ja nie jestem.

Witaj,

 

nie musisz być bogaczem żeby fajnie grało - po to właśnie są rozmowy na forum, żeby móc kasę wydać możliwie jak najepiej :)

 

Co do suba - ja za swojego zapłaciłem ok 200 PLN razem ze skrzynią - całość przygotował mi jeden z Forumowiczów - wydaje mi się że jest to najlepsze rozwiązanie. Sprzęt dobrany do mojego zestawu i gra naprawdę całkiem przyjemnie.

 

Nie wiem skąd jesteś - jak będziesz potrzebował załóż ogłoszenie - na pewno zgłosi się ktoś z Twojej okolicy.

 

Kumpel ma zrobione podobnie audio w BMW - radiem zasila głośniki, wzmacniaczem suba w bagażniku - żadnych innych przeróbek. Co do jakości..gra ciekawie..w stosunku do kasy włożonej i pracy w całość.

 

Musiałbyś sobie albo rozplanować zestaw audio - pełno wątków na ten temat. A najlepiej wybrać się na jakiś spot w swojej okolicy i posłuchać innych samochodów - taka wiedza też dużo daje, na pewno rozbudza apetyt - jednak warto spróbować. :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...