Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc do wygłuszenia drzwi


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Mam Foczkę w kombiaku 01r i bede bral sie za wygluszenie drzwi, poniewaz chce wstawic tam glosniki Helix B62C.

Dystanse mam itp, tylko nie wiem jak zabrać sie do wygluszenia zeby nie pozaklejac otworow na odplyw wody.

Gdzie one wogole sa? Nie znam sie na tym a nie chce jakiejs glupoty odwalic zeby potem drzwi pływały..

Prosze o pomoc zeby mi ktos podpowiedzial jak to mniej wiecej zrobic. Zalaczam fotki drzwi

Tak wogole co jeszcze trzeba zrobic, zeby dobrze wygluszyc furke ? Maty na drzwi wystarczą , czy to nie wiele da ?? Jeszcze chcialbym 1 porady zasiegnac ... nie wiem gdzie tweetery dać. Chcialbym dac w slupki ale nie umiem tak modelowac otworoc na tweetery, wiecie jaki jest koszt i kto moglby sie podjac tego zadania? moze jakis tapicer? Czy lepiej zeby ktos wymodelowal obudowy lusterek?

Pozdro.

post-6634-0-70593600-1306231734_thumb.jpg

post-6634-0-26454500-1306231802_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj się - nie czytałeś regulaminu a co za tym idzie nie użyłeś opcji szukaj ? ;)

 

Woda ma taką dziwną właściwość że ucieka w dół ... więc otwory do jej odprowadzania są zazwyczaj w najniższym punkcie drzwi i przyglądając się drzwiom nie da się ich nie zauważyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc.

 

Czytalem , ale znalazlem tylko 2 focusy. Napewno info z prac nad nimi sie przydadzą, ale wolalbym sie jeszcze zapytac fachowcow w tej dziedzinie. Czyli najlepiej nie zaklejac dolu drzwi, tylko miejsce za glosnikiem?

A jak z tymi slupkami? gdzie sie je oddaje do takiego modelowania? Bo przyznam ze podoba mi sie taka opcja. Ja dopiero raczkuje na tym forum takze bardzo prosze o wyrozumialosc za która dziekujee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak nie czytałeś ;) Poczytaj nie tylko o focusach - bo idea wygłuszania w każdym aucie jest taka sama. Gdy spojrzysz na spód drzwi ( nazwijmy to ich dna ) to zobaczysz otwory i ich nie wolno zaklejać. Słupki oddaje się do firm car audio które się tym zajmują lub komuś, kto ma wprawę :)

 

 

Proszę - jeden z podstawowych tematów na tym forum : Wygłuszanie drzwi - FAQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz sie ile kosztuje takie modelowanie slupka ??

 

Sporo zależy od samego słupka, wielkości głośnika no i materiału którym będzie słupek wykończony. Napisz może skąd jesteś a myślę że znajdzie się ktoś, kto wykona dla Ciebie taką usługę w rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...