Skocz do zawartości

Co myślicie o ALPINE IDA-X200 ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje kupić ALPINE IDA-X200 który będzie grał pod wzmacniaczem, a wzmazniacz napędza suba i 2 głośniki.

 

Czy myślicie że to dobre radio? Jak jest z odtwarzaniem z usb? Czy trace coś na jakości? Jest tam też wejscie pod ipoda i jeżeli to poprawi jakoś dzwięku to jestem w stanie go dokupić.

 

Będe bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaką kase za to radio generalnie to radio to żadna rewelacja lepiej zainwestować w serię CDA i cieszyć się jakością i możliwością ustawień. co do plików mp3 to jak by nie było jakość nie będzie taka jak audio czy to mp3 z płyty czy z pendriva. polecam CDA bo za ok 400-600zł kupisz konkretniejsze radyjko które cie zadowoli, bo to o którym piszesz ucieszy cię na początku a potem przy rozbudowie CA będziesz niemile rozczarowany. kupuj CDA!!!!!

 

mało osób na tym forum odsłuchuje mp3 ze wzgledu na jakosc, audio to audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby grało z ipoda to nie była by ta sama jakość co z płyty?

 

 

To mówicie że ten IDA-X200 odpada...te cda oglądałem wszystkie i wizualnie nie podobają mi się.

 

Co jeszcze byście polecili? Mam na ten cen 500zł, radio może być używane, zależy mi na wyglądzie i jakości grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem Alpine ida x300 i ida x200. X200 bardzo fajne radyjko, miłe w obsłudze. Nie ma problemów z czytaniem pendrive, ładnie wygląda. Do podstawowoego audio jak znalazł :P Alpine z steri ida graja chyba bardziej dolem w porownaniu do cda 9831 ktore mam obecnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupił radio nowe to nie musi dokupować przejściówek bo ma w komplecie kabel KCE-422i. Wiem bo miałem te radio:)

 

planuje kupić, czyli na 99% w tej cenie będzie używka ... ( bo radio zostało wycofane z produkcji :P )

Dodatkowo ludzie lubią sprzedawać ten kabel osobno ...

 

Co jeszcze byście polecili? Mam na ten cen 500zł, radio może być używane, zależy mi na wyglądzie i jakości grania.

 

co to dla Ciebie wygląd ? bo po jakości już widać, że raczej nie za bardzo wiesz o so chosi ...

Czasem za 500 zł można kupić JVC KD-SH1000, ma usb, karty sd, procek, no i dodatkowo jakoś tam wygląda, ale nie wiem czy Ci przypadnie do gustu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje kupić, czyli na 99% w tej cenie będzie używka ... ( bo radio zostało wycofane z produkcji :P )

Dodatkowo ludzie lubią sprzedawać ten kabel osobno ...

 

No chciałem powiedzieć kupi a nie kupił :wink2: małe przejęzyczenie.

Fakt, ludzie wszystko wymyślą, żeby te pare grosików wpadło do kieszeni kosztem innych.

Trzeba się poprostu dowiadywać co do KOMPLETU radia:)

Ale gdyby grało z ipoda to nie była by ta sama jakość co z płyty?

 

Jeżeli to mp3 to i tu i tu będzie grało po japońsku pisząc, jako tako.

 

JVC KD-SH1000 nie znalazłem tego radia na allegro ;/

 

A co to tylko allegro jest na tym świecie?

 

Poza tym jak Ci zależy na wyglądzie to sam wybierz a nie pytasz ludzi z forum.

Ktoś ma wiedzieć jakie radio Ci się podoba? Alpiny z serii IDA złe nie są pod względem jakości dzwięku, szału nie robia, ale to dla Ciebie powinien być ten pożądany ''kompromis'' Wiem co mówię, bo miałem i IDA-X311R i IDA-X200 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...