Skocz do zawartości

Problem z głośnikiem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:zdegustowany: Mam problem z głośnikiem wczoraj grałem chwile i chwyciło mi głośnik u góry i nie można nim ruszyć ... Co to może być ? Cewką nie czuć głośnika ani nic ;/ :przestraszony: a i pytanie czy obejmuje takie coś gwarancja ? jeśli głośnik ma miesiąc ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zwykłej nucie Lil Jon ... tylko zrobiło pyk i jest twardy zaraz go odłączyłem i nic nie robiłem. Głośnik jest na gwarancji bo ma niecały miesiąc wiec wyśle go , ale pytam co mogło być winą tego :zdegustowany: :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porobię foto i podeśle ;P a co do głośnika to zauważyłem ze oryginalnie pod gumą która jest na magnesie brakuje małego kawałka magnesu nigdzie go w tej gumie nie było i chyba magnes się przesunął i dlatego go chwyciło :zdegustowany: :zdegustowany: Dostać za dużo nie mógł bo nie zasiliłem go nawet polową mocy którą można ; ))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zakleszczona cewka w szczelinie, na skutek rozklejenia nabiegunnika/podbiegunnika od magnesu... Tak jak Ci radzą inni nie próbuj na siłę, ani nie podłączaj tego przetwornika. Naprawa polegać będzie na rozłożeniu, wyczyszczeniu i ponownym sklejeniu z wycentrowaniem. Koszt zależy od wielkości głośnika i jego budowy.

Uszczerbek w magnesie o którym wspomniałeś może świadczyć, ze głośnik został "obity" podczas transportu(niekoniecznie tego do twojego domu) i jego konstrukcja (włącznie z miejscami klejenia) została naruszona. Następnie pograł trochę dostając dawkę wibracji oraz temperatury i są tego skutki.

PS. na przyszłość podawajcie model sprzętu oraz starajcie się wrzucić od razu fotkę. Zdecydowanie pomaga to w udzielaniu ewentualnej pomocy/wskazówki:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...