Skocz do zawartości

Wzmacniacz Phase Rs4 Włącza sie ale nie gra nic


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowym użytkownikiem. Mam taki problem zakupiłem wzmacniacz Phase Evo Rs4 i podłaczyłęm pod niego Hertz HSK . Sprzęt grał przez jakiś 1,5 mieszka bez zarzutów aż tu pewnego dnia coś pykneło w głosnikach i przestało grać, dodam ze wzmacniacz zalacza sie normalnie ale nie ma dzwieku. Radio sprawdzalem wyjscia sa ok, glosniki rowniez graja pod radiem. Czy mozliwe jest ze spaliło sie cos we wzmaku??? Proszę o Pomoc:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik to raczej nie, skoro wzmacniacz się załącza...

W pierwszej kolejności sprawdź ten wzmacniacz pod innym źródłem sygnału audio, a w drugiej jak masz możliwość to wrzuć pod swoją instalkę inny wzmacniacz. Zabieg ten rozjaśni sytuację.

PS. Głośniki na 100% sprawne? Połączenie wzmacniacz->zwrotki->głośniki, sprawdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienialem na wylaczonym bezpiecznik . Zwrotki i glosniki na 100 % dobre bo graja teraz pod radiem,a wszystkie kable sprawdzaelm i jest git wlasnie nie mam zabardzo u kogo sprawdzic wzmaka swojego:( A czy jest mozliwosc ze np spalily sie oba kanaly? Sprawdzalem z tata i wydawalao nam sie ze nie ale dla pewnosci wsadzilem inny i tez lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz możliwości podmiany wzmacniacza, to weź podaj na RCA sygnał z MP3/kompa/telefonu. Gdy mimo zmiany źródła będzie cisza, to już raczej wina będzie po stronie wzmacniacza... Ogólnie możesz zajrzeć do jego środka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"miki87" sprawdzilem wzmak tak jak mowiles podpiolem stary glosnik a sygnal puscilem z telefonu i zagralo:) ale mam teraz nastepny problem wzmak gra i glosniki tylko z jednej strony a jak podlacze drugi glosnik to zaczyna piszczec i przerywac a po odpaleniu silnika wogole nie gra tylko piszczy co to moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...