Skocz do zawartości

Jaki sub/suby do coupe - do wzmaka 2x180rms


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

 

Poszukuję suba , lub nawet dwóch w rozmiarze 25cm lub 30cm. Jakie zalety ma instalacja dwóch głośników? Co daje większy rozmiar głośnika? Wzmacniacz to magnat classic 720 ( 4 x 90 rms, 2 x 180 rms 360full :huh: ) Obudowa close albo szczelinowa (no właśnie, warto się w to pchać?) Muzyka - różna... :P

 

 

Co do kwoty to raczej nie chciałbym zbankrutować ;) Obudowę zrobię sam - obecnie mam głosnik no name dla którego też robiłem obudowę, ale przestał mnie zadowalać :)

 

 

Audiofilem nie jestem, a bagażnik dobrze wyciszony niestety (e46 coupe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzmacniaczem nic się nie stanie.

 

 

No ale wtedy głosnik nie pokaże co potrafi chyba ? Tzn nie wykorzystam go w 100%

 

 

Jeśli bagaj jest przedzielony od kabiny lepiej iść w br, bo może byś problem z przebiciem się basu do wnętrza. Szukaj głośnika w granicach 200W.

 

 

No szukać szukam :P Właśnie w tych okolicach ~200 rms. Trochę boję się BR bo kojarzy mi się to z łomotem, chociaż nie miałem nigdy takiej obudowy w aucie. Dlatego pomyślałem o szczelinowej, bo to chyba pewien kompromis?

 

 

I co uważacie o 2 głośnikach, warto się w to pchać? I czy głośnik 30cm zejdzie niżej od 25cm ? Da się to odczuć? 10 calówka zapewne bedzie szybsza? :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę ciężka decyzja w co by tu wejść, bo nie mam takiego podejścia jak niektórzy na forum, żeby co tydzień coś zmieniać ;) jak w to wejdę - to już musi zostać. Nie mam czasu na kombinacje... :zakrecony:

I ktoś CI ma powiedzieć czy Ci się będzie podobać ???

Podjedź gdzieś .... posłuchaj .... wydaj kasę ....

To gwarantuje satysfakcję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ktoś CI ma powiedzieć czy Ci się będzie podobać ???

Podjedź gdzieś .... posłuchaj .... wydaj kasę ....

To gwarantuje satysfakcję ...

 

No nie jestem wybredny, mam teraz chinczka bez metki i jestem w miare zadowolony. Ale zawsze moze byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...