Skocz do zawartości

Car audio od podstaw 1400 zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć od podstaw sprzęt audio do ceny 1400-1500 zł, nie zależy mi na tym by to napierd. by cała ulica miała słyszeć :D , od sprzętu audio oczekuję porządnego dobrego grania.

Słabo się znam na sprzęcie audio, dlatego ciężko mi coś samemu złożyć nawet jak przepatrzę różne tematy, mam nadzieję że za tą cenę można złożyć jakiś porządny sprzęt audio.

Do tej pory udało mi się rozprowadzić przewody na TWEETERY , głośniki przód i tył, również kabel do wzmacniacza 20 mm2 , więc do tej ceny już nie trzeba wliczać koszty wygłuszenia, przewodów bo takowe zostały zakupione i założone.

 

Tak wiem, że wiele pytań było już na ten temat, ale nie znalazłem w żadnym odpowiedzi na to.

To jest mój 1 post więc proszę o wyrozumiałość a tak po zatym to witam wszystkich ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiej odpowiedzi oczekujesz skoro sam nie potrafisz wyciagnac wnioskow z setek tematow ?

Chyba takiej ;)

Mogę Ci coś poskładać z moich klocków giełdowych ;)

Jednostka Denon + Wzmak AA 120.2 - dokupisz przód HSK (lub coś w tej cenie) i dobre granie w dobrej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony jeżeli chodzi o sprzęt audio. Tak jak pisałem w temacie nie zależy mi na tym by to waliło po uszach osób poza samochodem.

Z podłączeniem jakoś bym sobie poradził gdybym miał schemat, proszę was o pomoc w złożeniu jak najlepszego zestawu za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem nie znam się na tym tak, więc posłucham waszych pomysłów.

W samochodzie głownie będzie słuchana muzyka pop/rock , rock, i czasami metal. Zależy mi na tym by poczuć się jak podczas koncertu, i cenię sobie niskie tony (ale bez przesady).

Sam gdy przeglądałem radia, natrafiłem na takie:

http://allegro.pl/pioneer-deh-4300ub-zmiana-kolorow-usb-tanisklep-fv-i1586653501.html

I również nie wiem co o nim sądzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...