Skocz do zawartości

III eliminacje EASCA - OLSZTYN, 21-22.05.2011r.


Rekomendowane odpowiedzi

"Auto Land Motorshow" – OLSZTYN, 21-22.05.2011r. (Sobota-Niedziela) - hala URANIA

III Eliminacje Mistrzostw Polski EASCA 2011

organizator zawodów: Team STREFA CISZY /Olsztyn

kategorie zawodów: SQL, dBL, dB RACE

 

Zapraszamy do udziału w III eliminacjach car audio organizowanych przez Partnera EASCA, firmę "STREFA CISZY". Zawody odbędą się w Olsztynie w dniach 21-22 MAJA 2011r. (Sobota-Niedziela) podczas imprezy Auto Land Motorshow.

Więcej info: http://easca.pl/forum/viewtopic.php?f=22&t=488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek to jak będziesz sam jechał (znaczy będziesz miał miejsce w aucie ;) To możesz po mnie zajechać :P

 

 

Tak chciałem zauważyć że faktycznie na szybko te zawody, na stronach które są podane na stronie Eascy nie ma żadnych informacji :zdegustowany:

Edytowane przez M@riusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podany jest adres strony organizatora całej imprezy, a nie zawodów. Druga, to strona firmy która lokalnie zajmuje się sprawami związanymi tylko z zawodami (Strefa Ciszy). Z kolei info o samych zawodach jest tam gdzie powinno, czyli na stronie EASCA. W czym jest więc problem?

A że na szybko, to fakt, bo dopiero wczoraj temat się konkretniej wyklarował. Zresztą co za różnica. Będzie mniej bicia jałowej piany i wirtualnego umawiania się, z czego przeważnie i tak zostaje kilka % konkretów. Poza wyjątkowymi przypadkami, to kto naprawdę chce, to i tak przyjedzie, niezależnie czy info było podane 2 tygodnie przed imprezą, czy miałoby wisieć od kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronach które są podane na stronie Eascy nie ma żadnych informacji

Marnie szukałeś,Jurek podał linka w pierwszym poście.Przeczytaj dokładnie a wszystkiego się dowiesz.

 

To możesz po mnie zajechać

Masz blisko i skończoną brykę więc chyba możesz wziąć udział w zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spinek :) Po prostu myślałem że gdzieś na którejś stronie będzie jakieś info, także na luzie.

 

Masz blisko i skończoną brykę więc chyba możesz wziąć udział w zawodach.

No co ty, Radziu, w jakichś totalnie amatorskich gdzie przyjeżdzają z Magnatami i Peingami to może mógłbym wystartować ale nie tutaj :P Zresztą sam słyszałeś że nie ma kicka dobrego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji info z innej beczki dla tych, którzy zechcieliby się jeszcze jakoś inaczej rozerwać w Olsztynie.

W ten sam weekend, podczas którego będą rozgrywane zawody car audio w Olsztynie będą Juwenalia wraz z całą kupą towarzyszacych imprez i koncertów od Piątku do Niedzieli, np. Dżem, Abrabad, Elektryczne Gitary, Lady Pank ...

Jest więc okazja posłuchać jak na żywo brzmi instrument niewykastrowany przez MP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez spinek :) Po prostu myślałem że gdzieś na którejś stronie będzie jakieś info, także na luzie.

 

 

No co ty, Radziu, w jakichś totalnie amatorskich gdzie przyjeżdzają z Magnatami i Peingami to może mógłbym wystartować ale nie tutaj :P Zresztą sam słyszałeś że nie ma kicka dobrego :wink:

 

Uwierz mi ze warto....czesto gesto startuja ludzie prosto z ulicy a kazdy od czegos kiedys zaczynal. To nie jest tak ze na zawodach sa same profi zrobione auta bo klas jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze warto....czesto gesto startuja ludzie prosto z ulicy a kazdy od czegos kiedys zaczynal. To nie jest tak ze na zawodach sa same profi zrobione auta bo klas jest sporo.

No wiem, może na zawodach w lipcu coś da radę, teraz nie zdążyłbym instalacji poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...