Skocz do zawartości

Kilka fajnych klockow


DrumAnDBass
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprzedam kilka fajnych klockow, mysle ze same sie obronia jak ktos poslucha wiec nie trzeba duzo o nich pisac ;)

Sprzedalem samochod, nastepne auto jeszcze nie kupione wiec sprzet lezy w domu i sie nudzi.

 

Alpine 9812 od nowosci (okolo 5 lat) w moich rekach, normalne slady uzytkowania -> 350zl

 

Subwoofer SPL Dynamics Pro MK5 D2 poltora roczny, mialem wczesniej takiego samego tylko D4 zmienilem wzmacniacz wiec i sub nabylem nowy. Gral bardzo kontrolnie w zamknietej skrzyni pod odpowiednia dla niego moca, nie byl nigdy katowany ani na drag! Gral krotko w (niestety) testowej skrzyni BP (mam idealne dane do BP na niego) i gdyby nie to, ze zajmowal 2 miejsca dla ludzi zostal by tak, bo jest to super kompromis SQPL, moim zdaniem gral szybciej niz w zamknietej. -> 700zl

 

Wzmacniacz SPL Dynamics S1200D niewiem ile ma dokladnie lat (okolo dwa i pol) bo zgubilem jego rachunek, ja kupilem go uzywanego poltora roku temu, jest delikatnie porysowany przy krawedziach ale nic co by nie dalo sie wyciagnac dobra polerka gdyby go ktos chcial ladnie widocznie zabudowac. Mialem u siebie w aucie porownanie z DLS A6 i moim zdaniem nic sobie nie biora. SPL brzmi dlamnie lekko bardziej tlusciej w odpowiednich momentach... zdrowe 1,2kw na 1 Ohm (z duza lepsza kontrola, brzmieniem co starsze "zlote" SPL) za -> 900zl

 

Bateria Stinger SPV 35 nowa, nigdy w uzyciu w domu czy aucie, cena doprowadza mnie do lez wiec prosze kupic:) ->450zl

 

Kondensator Carpower 5 letni ale o dziwo malo porysowany -> 65zl

 

 

W razie pytan pisac, ceny w ramach ostatecznej negocjacji moge (czesciowo niewiem jak z bateria) ja pokryc. Mozliwosc odbioru osobistego (preferowalbym), na terenie Sosnowca lub czesci poludniowo-wschodniej Polski do dogadania.

post-47-0-29605500-1304516846_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...