Skocz do zawartości

MB Quart DWH 302 Discus


Daker-d1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o projekt skrzyni do w/w głośnika. Skrzynia oczywiscie BR z portem szczelinowym.

 

1) MB Quart DWH 302 Discus

2) Parametry Thiele Small:

 

* NomZ (Ohm) - 4

*Sd (sqM) - 0,054

*Revc (Ohm) - 4,1

*BL (TxM) - 16,4

*Vas (Liter) - 90

*Cms (uM/N) - 214,98

*Mms (Grams) - 153

*Fo (Hz) - 27,75

*Qms - 5

*Qes - 0,407

*Qts - 0,375

*no (%) - 0,456

*SPL@1W (dB) - 88,8

*SPL@2,83V (dB) - 91,7

*Xmax (mm) - 5

*Xmech (mm) - 14

*Watt RMS - 300

*Watt max - 600

*Wiring - 2+2

 

3) Muzyka jaka bedzie słuchana to 40% techno, 30% to co leci w radiui 30% mocny amerykanski bass :?: wiec musi byc w miare uniwersalnie.

4) OSB 18mm lub wiurówka 18mm (jesli zajdzie potrzeba przednia ściane moge dac podwujna wiec 36mm)

5) Wymiary bagaja to: szerokośc 88cm, wysokosc 50cm, głebokosc przy podłodze to 55cm a przy pułce 40cm

6) Auto to Seat Ibiza hatchback 5d

 

Prosze o pomoc bo głosnik juz czeka... http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy_88 wielkie dzieki a mozesz jeszcze poradzic mi jaki litraz skrzyni zamknietej bedzie do tego głosnika odpowiedni, wiadomo ze w zamknietej bedzie szybszy wiec bardziej do szybszych bitów i o to mi własnie chodzi. A przy okazji jaki liteaz ma skrzynia BR z Twojego projektu??

Bo wydaje mi sie ze jest troche za duza... 83,6cm długosci to troche duzo przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...