Skocz do zawartości

Przodek :D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to brak czasu na zrobienie a tak u mnie blisko to raczej nie ma nikogo kto by zrobil jedynie w sklepie "fox" ale tam sie cenia ale sie przejade jak za zrobienie boczkow beda chcieli ok 1000zl to dam do zrobnienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w sklepie się cenią:), i nie ma co się dziwić...

sam u siebie grzebie po godzinach, roboty jest duuużo, a nawet bardzo dużo

to auto to ogólnie bardzo niewdzięczne do nagłaśniania,

za drugim razem to zastanowiłbym się czy komuś tego nie zlecić,

życzę powodzenia w działaniu z bumą!!!

 

troche odkop, ale moze nie zostane zlinczowany :P

1000zl za sam przod? niedlugo bede w swoim e36 wsadzal 165mm na przod. mysle, ze bede to w stanie duuuzo taniej ogarnac

 

masz na myśli koszt całościowy, czy samą robociznę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche odkop, ale moze nie zostane zlinczowany :P

1000zl za sam przod? niedlugo bede w swoim e36 wsadzal 165mm na przod. mysle, ze bede to w stanie duuuzo taniej ogarnac

jak sam sobie wszystko zrobisz to moze zaoszczedzisz kilka $$$.

chodz i tak pewnie nie za dużo

piec,zestaw przedni,maty,dystansy,kable.to chyba nie zostanie ci za dużo na czteropak piwa możetongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarobisz strasznie duzo! Zaden 4- pak , ktos nie robil to nie wie. Ja w swoim e36 coupe tez przeRabialem przod , ciecie blachy, potem dorabianie dystansow itp . Kupa zabawy, ale jezeli to olejesz i wsadzisz w smieszne miejsce na nogi 13' to bedyie tylko purkac cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego temat e36 to ja mam opanowyn od jakiś 8lat bo tylko tymi autami jeżdze. Wiec mi tego nie musisz mówić i jeśli chcesz zeby w e36grało to napewno tysak nie starczy.<div>A two ją instalacje widzałem i komentować tego nie będe.</div>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...